Славия победи Рилецо в контрола

16:04
Славия постигна победа в последния си мач за календарната 2011 година.

В приятелска среща, играна на стадиона на "белите" в София, възпитаниците на Мартин Кушев спечелиха с 2:1 срещу Рилски спортист. В този двубой възможност за изява получиха юноши на клуба и футболисти, които са на проби. Головете за столичния тим реализираха Божидар Васев и Ив Яхо във всяко от двете полувремена.

В 37-та минута Даниел Васев напредна през центъра и пусна в коридор на Спас Георгиев, той навлезе в наказателното поле и намери Божидар Васев, който от упор откри резултата в полза на отбора от София. Четири минути след началото на второто полувреме "белите" стигнаха до втори гол чрез Ив Яхо, разписал се след подаване на българския младежки национал Самир Аесс. Двамата са на проби в Славия. В 51-ата минута гостите стигнаха до почетен гол, като точен след центриране на Васил Киров бе Александров.

Старши треньорът на Славия Мартин Кушев пусна в игра общо 20 футболисти.

Състав на "белите": Вълков, Дреновички, Том, Роман, Д. Васев, Стойчов, Петер, Б. Васев, Георгиев, Ставрич, Яник (Луков, Огнянов, Цекин, Добревски, Славов, Петров, Калоянов, Яхо, Аесс).