Всички крайни резултати от Лига Европа

23:59
Всички крайни резултати от Лига Европа
Днес се изиграха половината от срещите от 5-я кръг в груповата фаза на турнира Лига Европа. Тази вечер наблюдавахме двубоите от групи "А", "В", "С", "G", "H" и "I".

Останалите мачове са в четвъртък вечер.

Предлагаме ви крайни резултати от изиграните до момента срещи от кръга в Лига Европа.

Всички резултати:

Група "А":


Рубин Казан - Шамрок Роувърс 4:1
Тотнъм - ПАОК 1:2

Група "В":

Стандарт Лиеж - Хановер 2:0
Ворскла Полтава - ФК Копенхаген 1:1

Група "С":

Легия Варшава - ПСВ Айндховен 0:3
Рапид Букурещ - Апоел тел Авив 1:3

Група "G":

Малмьо - АЗ Алкмаар 0:0
Металист Карков - Аустрия Виена 4:1

Група "H":

Брага - Бирмингам 1:0
Марибор - Клуб Брюж 3:4

Група "I":

Селтик - Атлетико Мадрид 0:1
Рен - Удинезе 0:0

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

Ginekologa
01.12.2011 00:09

тея Тотнъм как ще се даде на Паок бе*joking* *joking*

aa2
01.12.2011 00:22

И ПАОК бяха с червен картон 52 минути(минимум).*lol**lol**lol**lol*

potrebitel79
01.12.2011 00:03

Тотнъм отпада от Лига Европа...е, това не го очаквах *surprized*

ForzaJuve29
01.12.2011 09:19

Защо да не отпаднат 3-ти са в шампионата с мач по-малко ако си го вземат стават 2-ри за кво им е да играят в четвъртък ще си цъкат за първенството и едната купа и тва е пък другите нека си имат по 3 мача на седмица.

potrebitel79
30.11.2011 22:44

от 7 мача:

2 резултата - 0:0
2 резултата - 1:0
2 резултата - 4:1
и един голов трилър - 3:4

интересно *smile*

wasileff
30.11.2011 22:43

Българи, Станислав Манолев се разписа за ПСВ Айндховен *beer* ! Силно се надявам и Бербо да се разпише(стискам палци) *ball*

8510
30.11.2011 22:27

Тя лигата ви беше подарена така или иначе,няма какво да губите.Едно време бяхте доста добър отбор, не ви следя и не знам как така пропаднахте толкова много.

aa2
30.11.2011 22:33

Първо - участието ни в ЛЕ не бе подарено, Сион са нарушили правилата и са отстранени, не сме им виновни, Селтик не са молили за участие в групите на ЛЕ, отпаднахме, но УЕФА доказа, че швейцарците са измамили и заслужено са били премахнати от турнира, не виждам ПОДАРЪЦИ тук.Второ - причината е много проста - МЕНИДЖЪРИ, откакто Страхън си тръгна ние просто не сме имали класен мениджър.Надявам се бързо да се усетят собствениците и да уволнят Ленън, или поне да намерят качествен и опитен мениджър на който Ленън да бъде асистент.Аз вярвам, че до 2-3 години пак ще играем в групите на ШЛ и пак ще докажем кой е истинския шампион на Шотландия!

aa2
30.11.2011 22:26

Искам да кажа защо Стоукс излезна второто полувреме на терена, а не бе заменен още в началото.

aa2
30.11.2011 22:23

Нямам думи...Толкова слаб мач на отбора си не съм гледал от мноооооого време...Майсторович трагичен, Матюс трагичен, Каял трагичен, Форест трагичен, Стоукс адски зле, само Самарас беше на ниво...Ленън за пореден път доказва, че не е за Селтик, твърде рано го взехме, нужен ни е опитен мениджър и може би Ленън като асистент мениджър, но този човек за пореден път доказва, че няма никаква идея какво да прави в такива мачове.Не мога да разбера защо Стоукс излезна през 2-то полувреме, не мога да разбера защо Стоукс беше на върха на атаката, а не Самарас, не мога да разбера защо Мългрю не започна като титуляр...Просто ужасен мач, ужасен, ужасен, ужасен!Честита победа на Атлетико Мадрид, не знам дали имаме практически шанс за класиране напред, ако играем така и в Италия просто бих заложил на разгромна загуба.