Бербатов донесе победата на Юнайтед над \"свраките\"

00:11
Българският национал Димитър Бербатов донесе победата на Манчестър Юнайтед при гостуването на Нюкасъл в среща от 28-я кръг на Висшата лига.

Домакините излязоха напред в резултата с гол на Питър Ловенкрандс още в 9-а минута на стадион "Сейнт Джеймсис Парк". Момчетата на сър Алекс се върнаха в срещата след като Уейн Рууни възстанови равенството в 20-а минута. Победата за шампионите донесе Димитър Бербатов в 56-а минута след като бе най-съобразителен в наказателното поле на домакините.

В другия интересен двубой от вечерта Манчестър Сити победи като домакин състава на Астън Вила с 2:0. Валери Божинов се появи в игра за "гражданите" в 86-а минута и допринесе за второто попадение на Шон Райт-Филипс.