Апоел Никозия вече на 1/8-финал в Шампионска лига (видео)

21:21
Отборите на Зенит Санкт Петербург и АПОЕЛ Никозия завършиха наравно 0:0 в мач от 5-я кръг на груповата фаза на Шампионска лига

В средата на второто полувреме двубоят бе прекъснат, тъй като агитката на домакините запали множество димки и бомбички, които пречеха на играта на продължи и се наложи се треньорът на Зенит Лучано Спалети да успокоява феновете. След 7 минути прекъсване двубоят се доигра, но никой от двата тима не успя да вкара гол.

По този начин Апоел Никозия стана първият кипърски тим, който достига до елиминационната фаза на Шампионска лига.

harpies
09.01.2012 14:54

еми паднахме се с Лион, труден мач, но не са непреодолими... иначе както казаха по доло... тук в Никозиа си е празник.. Дано да продължи Апоел.

Junytooo
24.11.2011 01:31

не мога да повярвам как с такива отбори нямат и 1 загуба *surprized*

Sir_Mitko
23.11.2011 22:39

Какво друго да кажа,освен едно голямо БРАВО!!!Кипърски отбор на 1/8 финал на ШЛ...Евала,пичове.Дано ви се падне някой по-лек съперник,има възможност и Трабзонспор да ви се падне.Но бих се радвал ако се паднете с Юнайтед и ги биете.Успех!!!

23.11.2011 22:22

Апоел са тим,който заслужава уважение. Тук в Никозия в момента е празник*cup**cup**cup**cup**cup**cup**cup**cup*

Junytooo
23.11.2011 21:43

не мога да повярвам *angry* как не могат да победят тея АПОЕЛ *sick**angry* аааааааааааааааааааааааа 2 п1ти ми ебаха майката тея не е истина.Дано да станат 2ри в групата и да се паднат с Барса да ги разглобят *cry**cry*

LiverpoolFen20
23.11.2011 22:17

Ако си беше направил труда да гледаш мачовете на Апоел до сега ,то може би нямаше да залагаш срещу тях. В този мач специално не показаха обичайната си игра ,но все пак целта оправдава средствата и Апоел е на 1/8 финал. А ако на Апоел се падне Барса ,то това би било футболен празник за хората в Никозия и за този клуб . Не вярвам ,че някой в клуба ще съжалява ,че им се е паднал точно този отбор