Реал без Роналдо размаза Динамо Загреб (видео)

23:46
Реал Мадрид победи Динамо Загреб с 6:2 у дома в мач от груповата на Шампионската лига.

Още до 10-а минута "белия балет" вече водеше с 3:0. Във 2-а Бензема откри резултата. Четири по-късно Кайехон удвои, а в 9-а Игуаин вкара за 3:0. Кристиано Роналдо бе резерва за своя тим. И без него обаче разликата в класите бе огромна. В 20-а минута Йозил покачи на 4:0.

След почивката Кайехон в 49-а и Бензема в 66-а бяха точни за 6:0. В 81-а Беяраж от гостите вкара за 1:6, а в 90-а Томашек фиксира крайното 2:6.

cesc4barca
24.11.2011 12:02

Радвал съм се на стари мачове *lol**lol**lol* вие се радвате на титли от преди 50 години а аз на мачове от преди 2-3 правите ли разлика ? ХАХАХАХАХА

cesc4barca
24.11.2011 11:57

написал съм коментар че 6 на 2 ми е познато от някаде и гледам рейтина на коментара ми ахахах 2 на 6 ахах ха хаха ха хах аха

23.11.2011 12:12

Тоя е пълен глупак оставете го... това 6:2 беше преди доста време сега Реал са по - добри и ще станат шампиони сигурен съм *beer*

23.11.2011 09:57

ахахха пак на тоя стадион май да беше*ball**ball**ball**ball**ball**ball**joking*

DeIvId7
23.11.2011 01:14

честита победа на всички МАДРИДИСТИ !! *smile*

stefanov94
23.11.2011 00:30

1 Браво на реал , и също поздравления за Динамо вкараха гол на реал и то не 1 а 2 1 теам който го прави този сезон в ШЛ

Higuain207
23.11.2011 00:03

Атлетико Билбао-Атлетико Мадрид 3:0 за 7 мин.

NeadeL
22.11.2011 23:59

3:0 за 8 мин . Това незнам дали друг отбор го е правил в историята на футбола. Моля някой ако инфо да го сподели . Иначе Браво на Реал за Победата !

neo12345
23.11.2011 07:20

Те станаха и първият тим вкарал 4 гола за 20 минути в двубой от турнира, а в същото време и отборът с най-бързи 3 попадения. Те бяха реализира едва за 8 минути, като по този начин бе подобрен рекорда на Щутгарт, който срещу Униреа вкара 3 пъти в рамките на 11 минути

Higuain207
22.11.2011 23:51

Игу с гол и капитанска лента*beer*Каехон*beer*Бензо*beer*и за всички други*beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer*