Старшата на Черно море се справи и с Видима

11:35
В среща от междинния 15-и кръг от Елитната ни група до 19 г юношите старша възраст на Черно море надиграха като гости връстниците си от Видима Раковски с 2:1.

Варненци започнаха мача в Севлиево със самочувствие и още в 8-ата мин Атанас Илиев откри резултата. Последваха още няколко пропуска на гостите, като Петър Иванов уцели и гредата. Все пак логичното се случи в 70-ата минута, когато плеймейкъра Бекир Расим изведе отлично Илиев, той бе съборен в наказателното поле и при дадения авантаж Виктор Митев покачи на 2:0. В 82-ата минута домакините стигнаха до почетно попадение, а малко преди края резервата Диян Малчев можеше да направи успеха на моряците още по убедителен.

Заради финала за купата на БФС срещу Локомотив Сф , който е на 22 ноември вторник, Черно море изтегли следващия си двубой от първенство с Ботев Пд – от понеделник за неделя от 14 ч, на стадиона в Катуница.