Завършихме наравно с Австрия, запазваме шансове за Евро 2013

19:11
Младежките национални отбори на България и Австрия завършиха наравно 1:1 европейската квалификация. Така пропуснахме уникален шанс да застанем начело на квалификационната група 10.

Александър Тонев откри резултата за "трикольорите" още в 12-та минута с далечен удар, с който остави безпомощен вратаря на гостите Радлингер. В 36-ата минута Холцхаузер вкара топката във вратата на Кунчев с глава, но голът не бе зачетен заради тънка засада. В 78-та минута след центриране отдясно в наказателното поле на България, Дибон бе най-съобразителен и с гол с глава оформи крайния резултат 1:1.

Така селекцията на Михаил Мадански е на трето място в групата с актив от 8 спечелени точки, колкото има и Шотландия, но българите са с мач повече. Лидер е Холандия с 9 точки. Австрия е на 4-а позиция с 5 точки, а последният Люксембург без точков актив.

Big_Ivan017
15.11.2011 22:55

браво на младежите..поне те берат успехи! *thumb_up*

lfcfann97
15.11.2011 22:49

Най-после футбол от наша страна! Лично аз съм доволен,а и от както Матеус го няма нещата може да се подобрят.Съдията е под всякаква критика *angry* Иначе браво на наще! *smile* БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ *cup* *thumb_up* *thumb_up*

Sasiro
15.11.2011 21:08

това е и срамота безплатен вход глупости 600 човека имаше на стадиона другата година кога има мач дайте в Бургас там ако има безплатно едно че всички бабета ходят а и ще напълним стадиона мн по добре от вас

Sir_Mitko
15.11.2011 21:41

Да,мачовете на младежите трябва да са в градове като Бургас,Варна,Пловдив

mylittle
15.11.2011 21:06

Това е бъдещето. Браво на нашите, а за съдията под всяква критика ! ПУМЯР *angry*

madcon
15.11.2011 20:54

Съдията е пълен *** и ***** нямам думи просто искам да го фана на улицата и да му опъна едни пи**и ще има бой е*ан и сръбска музика !!!!*devil**devil**devil**devil*

Dreick
15.11.2011 19:55

ее отиде ми прогнозата за Победа за България, но се пак Браво наще !!

lfcfann97
15.11.2011 22:50

Браво на теб,че продължаваш да вярваш в тях и си заложил за тях *smile* *smile*

berba911
15.11.2011 19:44

Браво на нашите , аз очаквах да бием , но въпреки това се радвам .. Гледам им мачовете последно време и виждам че играят много добре имат голям потенциал *smile*

Zdr4Maho
15.11.2011 19:31

Не съм гледал мача а и да си призная от младежи не се интересувам по простата причина че сме били много зле до сега като младежи но явно младите играят добре само мога да им пожелая горе главата и все така

Sir_Mitko
15.11.2011 19:27

Съдията може ли да му е*а майката?Пълен смешник..чист червен картон спестен,както и още няколко неотсъдени нарушения и съответно жълти картони.Заслужава повече да не свири футболен мач.

raliza074
15.11.2011 19:24

Все пак е турчин , бе , кво искате от него...помияр

Corazon_de_leoN
15.11.2011 19:19

Вчера Холандия нарочно паднаха от Шотландия да ни изместят, сега тази гавра от съдията...