Станкович: Юнайтед ни попречи да бием Рома

14:28
Полузащитникът на Интер Деян Станкович заяви пред италианските медии, че неговият отбор е можело да победи Рома в дербито на кръга, завършило 3:3, но при двубоя от Шампионската лига срещу Юнайтед са били изразходвани огромно количество физически сили.

"Можешме да победим Рома, но многото сили, които хвърлихме срещу Юнайтед ни попречиха. В рамките на няколко дни изиграхме два много тежки мача. Показахме, че сме голям отбор, а срещу Рома и успяхме да се вдигнем, след като изоставахме в резултата. Това ме прави оптимист за следващите мачове", заяви Станкович.

lurd
03.03.2009 13:32

абе на тоя нешто мо има *joking*

Plam3n89
02.03.2009 21:45

То Ливърпул щото не се оплаква губи от Мидълзбро, в итерес на истината до гола на Балотели ,Интер изобщо ги нямше на терена, голът на Рийзе беше меко казано смешно допуснат . Но все пак второто полувреме Интер излезнаха с напълно ново лице успяха да намалят ,след това допуснаха 3-ти гол ,но не се предадоха и въпреки неотсъдената дуспа срещу Адриано, Балотели си спечели друга и успя да я реализира, а гола на Креспо си беше показно за пръвържаниците на Ман Юн от какво трябва да ги е страх на театъра на мечтите ,защото Интер определено могът да играят на контра атака, според мен състава трябва да излгежда малко по- различно в Англия, Сезар пред него Сантон, Самуел, Киву и Майкон, в центъра Станкович,Мансини,Санети и може би нещо нестандартно като включване на Балотели като крило и в нападение Ибрахимович и Адриано

fRSkn
02.03.2009 17:05

абе що не си гледате мизерните отборчета ?? Адриано абсолютен бездарник пич земи си смени дилара или спри да гледаш калчото...
бианконери като стъпите поне на малкия пръст на Интер тази година тогава пиши

stenli111
02.03.2009 15:44

Голям отбор....минали са покрай такъв,Интер трябва да е благодарен на стратег като Мауриньо иначе са гола вода,само вижте със какви футболисти разполагат....например един Адриано ....абсолютен бездарник с качества на играч от под посредствена класа ,Ибрахимович.....добър футболист но доста надценен Интер в момента се крепи просто на голямото си име и точно това беше причината да вземат точка от Рома която въобще не заслужаваха в момента в Италия няма силен отбор който да се отличава и по тази причина и впредвид аванса от точки може да станат шампиони но в шампионската лига нямат никакъв шанс ....просто ще бъдат смазани от Ман Юн .... а оправданието че са били изиграли тежки мачове направо си е смешно защо например Ливърпул не се оправдава с това ,съвременния футбол е такъв че мачове се играят през 3 дена и е нормално шампиона на Италия да има тежки мачове това не е оправдание

bianconer85
02.03.2009 15:37

ХАХА именно брат. От кво толкова се умориха интер - от стоене през първото полувреме в само в своята половина или двете си атаки през второто полувреме, докато Юве след гола на челси през целия мач ги натискаха и имаше здраво бягане

bianconero27
02.03.2009 15:01

"Показахме, че сме голям отбор" *lol*
Страхотно чувство за хумор имал Деян бе *joking* Голям отбор
Тва, че мача с Юнайтед им попречил да бият Рома...на крив хуй вълната му пречи *wink* Юве все едно играха много лек мач срещу Челси. На всичкото отгоре ние играхме в сряда и събота, а служебните вторник и неделя. Правете си сметка кой е имал ровече време за почивка
Точно заради такива ирачи, дето все търсят вината за провалите си някъде друагде, а не в самите себе си, Интер никога няма да стане голям отбор. Без знамиение колко титили ще си купят и колко милиона ще пръснат за селекция