Видима и Черно море откриха кръга с равенство

16:23
Отборите на Видима Раковски и Черно море завършиха при равенство от 0:0 в първия мач от 13-и кръг на "А" футболната ни група.

Отборът от Севлиево затвърди добрите впечатления от последните си два мача, в които с десет човека победи Светкавица, а после спечели точка на стадион "Славия". Още в 4-та минута Черно море можеше да открие резултата, след хубав извеждащ пас за Манолов, но нападателят не успя да отбележи във вратата на домакините. Последваха още няколко положения в полза на "моряците", а в 28-та минута Манолов насочи топката към вратата на Видима след ъглов удар, но защитник изчисти топката от голлинията.

Видима пък можеше да открие резултата в 46-та минута, но Илко Пиргов успя да спаси. Домакините натиснаха още повече и в 66-та минута Игнатов подаде към Какалов, той пусна към свой съотборник, който отправи удар, но гредата помогна на Пиргов. В крайна сметка, двата тима не си вкараха и поделиха точките след 0:0.