Скучно равенство между Монтана и Светкавица

18:56
Скучно нулево равенство постигнаха тимовете на Монтана и Светкавица Търговище в последния мач от 12-я кръг на А група. На стадион "Огоста" тимовете не сътвориха нищо специално, като слабата им игра доведе логично до резултат 0:0.

Първото положение в мача като цяло дойде едва в 41-та минута на първото полувреме, когато Кънев можеше да отбележи, но не успя да се разпише. Втората част Светкавица се оказа по-активния тим, като на няколко пъти за малко да поведе в резултата. Единственият удар от страна на Монтана към вратата на Светкавица през второто полувреме беше в 73-та минута, когато Сандански стреля, но неточно.

След равенството Светкавица остават на дъното с 2 точки, а Монтана се изравни с Миньор Перник с 13 точки, но остават десети заради по-лоша голова разлика.