Видима изненада Славия, Черно море без проблеми срещу Берое

16:30
Видима Раковски спечели изненадващо точка при гостуването на Славия, след като направи 1:1 с "белите" в мач от 12-ия кръг на "А" група.

В 21-та минута на срещата тимът на Мартин Кушев поведе с 1:0. Павле Попара пусна в коридор между двама бранители към Николай Божов, голмайсторът на домакините излезе сам срещу вратаря Колев и го преодоля. Видима обаче успя да изравни в 65-та минута. Георги Какалов, който бе на близката греда, отклони топката след изпълнение на корнер и тя попадна във връхлитащия Георги Стойчев, който я прати във вратата на Кунчев за 1:1.

Черно море взе домакинството си на Берое с 2:0. Още в 30-та секунда Манолов бе изведен сам срещу Ивайло Иванов и вкара за 1:0, а в 11-та минута Атанасов се разписа за крайното 2:0 в полза на "моряците".