Евертън би Уест Бромич със сериозна доза късмет

16:41
Евертън победи у дома Уест Бромич с 2:0 в мач от 27-я кръг на Висшата лига в Англия. Гостите имаха повече възможности за гол срещу преследвания от контузии тим на "карамелите", но не успяха да вкарат.

Тим Кейхил откри за отбора на Дейвид Мойс в 36-а минута и попари ентусиазма на Албиън. След почивката Уест Бромич имаха претенции за попадение, но съдията много точно прецени, че топката не е преминала голлинията. В 70-а минута Луи Саха се възползва от грешка в защитата на гостите и вкара за 2:0 в полза на Евертън.

След победата "карамелите" са 6-и с 44 точки, а Уест Бромич са последни с 22 точки.

napoli_fen
01.03.2009 02:06

vinaver Евертън не играха убедително,но няма нищо общо с това което казваш.Голът на Саха беше страхотен.

VooDoo
28.02.2009 23:04

*wonder* vinaver Ти кой мач си гледал.Пианар отне топката подаде на Саха.Саха елиминира централния защитник и стреля в далечния ъгъл ти къде искаш да застане вратаря.То така аз за всеки гол ще намера грешка на защитата. Ама и ти не разбираш какво ти обеснявам.

Doktorut
28.02.2009 22:32

И според мен е много силно казано че са били с късмет при положение че все пак биха с разлика.Просто Евертън са доста по- класен отбор към момента и мен лично много ме кефят.Дано продължат в този дух и да изпреварят Арсенал ,а защо не и Вила *smile*

vinaver
28.02.2009 22:18

При гола защитник на Уест Бромич сбърка, като подари топката на футболист на Евертън, който подаде на Саха. Саха стреля сравнително слабо и вратарят на Албиън има малка вина за гола, тъй като не бе добре пласиран и не успя да спаси. *wink*

VooDoo
28.02.2009 21:45

"В 70-а минута Луи Саха се възползва от грешка в защитата на гостите и вкара за 2:0 в полза на Евертън".*evil*
Кой ги пише тези глупости.поне да е гледал мача.Голът на Саха беше великолепен елиминира защитник с фин,и от 15 ментра с силен плътен удар вкара гол.