Без проблеми за ЦСКА Москва срещу втория състав на Вила

20:58
ЦСКА Москва победи Астън Вила с 2:0 в мача реванш от турнира за Купата на УЕФА и продължава в следващата фаза с общ резултат 3:1 от двете срещи.

След равенството 1:1 на "Вила Парк", явно бирмингамци бяха решили да пестят сили за дългата и трудно борба във Висшата лига. Мениджърът Мартин О\'Нийл пусна голяма част от резервните си състезатели, които не успяха да се справят с по-класния и упорит в този мач тим на московчани.

Първото полувреме завърши без голове, но след почивката ЦСКА натисна и в 60-а минута Юри Жирков вкара гола на спокойствието. До края "армейците" създадоха още добри положения и в 90-а минута Вагнер Лав оформи крайното 2:0. Така с общ резултат 3:1 от двете срещи руснаците продължават напред.

Металист Харков също се класира за следващия етап, след като победи и на реванша Сампдория, този път с 2:0. Първата среща в Генуа завърши 1:0 в полза на украинския тим.

teenage_head
27.02.2009 11:08

ЦСКА играха супер добре вчера и двата гола които реализираха показа че имат много качествени футболисти. Аз лично с удоволствие ще ги гледам в следващите кръгове на УЕФА

drughi
26.02.2009 23:12

AriesBG
каква изненада бе човек,преди 3-4 години Цска Москва си спечелиха УЕФА,миналата година Зенит.Какви изненади искаш ти?Сега отборите от Русия и Украина ще доминират,поне в УЕФА.

armeeca83
26.02.2009 23:03

браво на ЦСКА.Тази година може да има руски финал това 6те е страхотно. а могат да се паднат ЦСКА СОФИЯ И ЦСКА Москва в една група в 6л

AriesBG
26.02.2009 21:15

ЦСКА Москва с този състав и с такава игра могат да създадат тазгодишната изненада в турнира , показаха доста хъс.Дано да им провърви по нататък.

ffppo
26.02.2009 20:51

цска москва ги направиха да си барата у6ите *joking*

taratora_92
26.02.2009 20:43

астън вила ако бяха сус пълният си състав можеше и да се класират,но неискат тая купа и тва е кво ми говорите цска москва били класа над тях сигорно..

pet_14
26.02.2009 20:41

как ми накъсвааа . . . 2 секунди върви 3 секунди спира . .. тццтцтцт гаден нет
иначе браво за екипа на сайта, че можем да гледаме и мачове . . .това е то спортен сайт . . . . евала

aivano
26.02.2009 20:17

Дори и да беше в пълен състав Вила щеше да загуби от ЦСКА-то независимо дали е Москва или София-КЛАСАТА СИ Е КЛАСА!!!!!!!!!! *smile* *party*

peshky_
26.02.2009 20:00

симпатизирам мн на вила и колкото и да не ми се иска те ще отпаднат играят с резервите и ще хвърлят всички сили в ПШ и се надявам да влезат в 4-ката все пак са един от най титолуваните английски отбори *wink*

fugative
26.02.2009 19:58

абе хора недеите да говорите глупости бе мача бил твърда 2-ика да бе да мача си е 1-ница по сигорна няма днес дори 2:1 е мача

incrediblefan
26.02.2009 19:47

Тия където викат 2 тв. мисля, че ще изгърмят.Вила ще играе със резервите за да запази титулярите си за ПШ.Мисля си че ЦСКА няма право да изпусне този шанс и мача ще завърши в полза на домакините *wink*