Милан с феноменален обрат от 0:3 до 4:3 като гост (видео)

15:24
Шампионът на Италия Милан сътвори феноменален обрат над тима на Лече като гост в мач от 7-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Виа дел Маре" приключи при резултат 4:3 за състава на Масимилиано Алегри, след като "росонерите" изоставаха с 0:3 на почивката между полувремената.

Домакините от Лече започнаха мача отлично, след като успяха да поведат в резултата още в 4-та минута, когато уругвайският халф Гилермо Джакомаци вкара първото попадение. Бранителят Масимо Одо направо 2:0 от дузпа в 30-та минута, а шокът за Милан бе пълен 7 минути по-лесно, когато и Карлос Гросмюлер заби гол във вратата на шампионите и Лече се оттегли на почивката с три безответни гола преднина.

През второто полувреме обаче грандът от Милано осъществи феноменален обрат, най-вече заради хеттрика на Кевин-Принс Боатенг. Ганайският халф на "росонерите" изравни резултата след попаденията си в 49-та, 55-та и 63-та минути, а победата за Милан донесе Марио Йепес, който се разписа 7 минути преди края на редовното време.

szólj hozzá: Lecce 3-4 AC Milan

bNINJA
24.10.2011 18:18

Боеатенг може да стане голмайстор тази година в Италия.

23.10.2011 22:40

Още един път ще спомена за всички дечица които още прохождат!Вториа гол за Лече от 100 процента измислена дузпа.Абиати дори не го докосна.Третия гол за Лече?!Нарущение в атака.За какво тото ми пишете?А?

vasko_tulev
24.10.2011 12:19

Много си прав!!*thumb_up*

Italian4eto
23.10.2011 21:50

Вци4ки вие дето твърдите, 4е ма4а е купен сте просто едни големи тъпанари ! Първото полувреме определено има6е подценяване от страна на Милан, второто полувреме след като на терена се появиха Акуилани и Боатенг който бяха резерви, Милан просто РАЗМАЗА Ле4е !!! Даже РАЗМАЗВАНЕ е меко казано !!! Велик отбор със сърцати игра4и !!!

Zaku
23.10.2011 21:43

АЕ БЕ разбирачи аман от вас ако барса играят хубаво и обарнат не е нагласен ама когато НАЙ - ДОБРИЯ ОТБОР за всички времена обърне има мафиа ае стриите се

genchooo
23.10.2011 21:30

Наистина ли някой вярва, че това не е купен мач. някой е изкарал милиони вие се радвайте на 3-те точки

Higuain207
23.10.2011 20:46

шапка им свалям на Милан.Боатенг беше невероятен

eba_milanisti_
23.10.2011 20:44

Само като се види 3-тия гол на Боатенг и ти става ясно кво тото е тоя мач *cigarette*

Gopcho
23.10.2011 19:26

Те Аталанта ако не баха почнали -6 точки щяха да са 2-ри с 14т
милан ще се дигне и ще е конкурент за титлата, макар че почнаха лошо

empty_head92
23.10.2011 19:09

Пепи ,новобранка...замина ти прогнозата!
-Мачът още не е свършил

eskulero
23.10.2011 18:16

Що пък решихте, че е мафия като не сте гледали мача?? Първото полувреме просто Алегри не беше подбрал състава, второто полувреме уцели смените и мача тръгна другояче когато влезнаха Боатенг и Акуилани *smile* За вас всеки обрат е мафия.. кво да говорим тогава за 2005-та

reoprueBB
23.10.2011 17:48

Боатенг е златния трансфер в Италия тази година. Фамозен обрат !

intermaina
23.10.2011 17:40

Берлускони е влизал на полувремето в събликалнята на Лече *beer*

Chelsea_FanBlue
23.10.2011 17:50

Да, и е обещавал по 1 манекенка и по 1 млн на всеки играч *lol**joking* FORZA MILAN *beer*

thebridge

Евала на Милан, че при 3-0 показа дух и обърнаха мача! Голям отбор, в каквато и форма да са не трябва да ги подценяваш, защото не знаеш кога ще изригнат. Принца ги разпердушини просто...

eskulero
23.10.2011 17:19

Офф стига сте сравнявали мачовете.. Барса как играли Милан как играли... всеки си има добри и лоши моменти. Гледайте сега как Сити намачква Юнайтед *lol* Стига толкова с Барса и Милан *lol*

23.10.2011 16:42

А за Боатенг няма какво да се каже освен, сърцат игра4 от световна класа !!! Вкарва гол след гол, кой от кой по красив !!!

aa2
23.10.2011 16:25

Мале какви голове вкарва Боатенг, особено първите 2...Мале, мале!!!КРАСОТА!

bobolino
23.10.2011 16:04

(Lahm_Munchen)А между другото какво направиха Барса снощи????И дузпа им дадоха и пак се осраха с-у аутсайдера Севиля*lol*

kolio_vg
23.10.2011 16:00

мхм,мирише отсекъде на черно тото,никой не може ме убеди,парвото полувреме 3:0,второто 3:4,ае бегайте...

kokicat
23.10.2011 16:07

Еми значи Барса ще си тече вечно ! *wink*

DeviLLmaN90
23.10.2011 16:03

Ами и мен през 2005 никой неможе да ме обеди от тва 3:0 до 3:3 ама ето нещо да се е променило?

DeviLLmaN90
23.10.2011 15:50

До коментар [@comment 837727] от [@user kirowe]:

Както 94 ни ги напукахте когато бяхте "НЕПОБЕДИМ ОТБОР" *joking*

DeviLLmaN90
23.10.2011 15:56

Ами ти да не мислиш, че твоето отборче ще е вечно! Там кадето е текло пак ще тече!

23.10.2011 15:34

Много сте велики, щом гранда Лече ви вкара 3 гола за половин час игра какво остава за Барса.

LiverpoolFen20
23.10.2011 15:43

Разбирачо ,мач с мач си не прилича *wink*

bobolino

Втория и третия гол за Лече си бяха подарък от съдиите,но Тва е Милан най-великия отбор в света