Играч на Макаби нацели нарочно съдията с бутонка (видео)

11:41
Снощи отборът на Сток Сити спечели класически у дома с 3:0 срещата си от 3-я кръг на груповата фаза на Лига Европа с Макаби Тел Авив.

В тази среща станахме свидетели на два червени картона. Първо в края на първото полувреме бе изгонен Камерън Джером от състава на домакините за получаването на втори жълт картон. Десет минути след началото на втората част численото равенство на терена се възстанови, след куриозна случка на тъчлинията.

Там защитникът на Макаби Йоав Зив бе настъпен и лявата му бутонка падна, но намиращият се наблизо тъч-рефер не отсъди нарушение в полза на гостите. Разгневеният играч реши да покаже правотата си на съдията и с техничен и доста премерен удар го нацели с падналата си бутонка. Веднага след това Зив започна да се извинява, но това не му спести червения картон.