Ботев Пловдив надви трудно Малеш за Купата

17:25
Отборът на Ботев Пловдив победи трудно с 2:1 като домакин Малеш Микрево в мач от турнира за Купата на България. Атанас Курдов в 48-та и Владимир Байрев в 80-та минути донесоха успеха на отбора. За гостите от Микрево се разписа Венцислав Стоянов в 53-ата минута.

Стартови състави:

Ботев:
Илия Николов, Йордан Христов, Никола Домакинов – капитан, Костадин Гаджалов, Владо Байрев, Ангел Рахов, Николай Манчев, Ивайло Димитров, Александър Александров, Тодор Неделев, Наско Курдов

Резерви: Румен Тинков, Васил Василев, Димитър Байрев, Светослав Асенов, Васил Гуджев, Петър Атанасов, Мартин Стефанов

Малеш: Васил Василев, Петър Кепов, Румен Сандев – капитан, Благой Станков, Цветан Антов, Венцислав Стоянов, Атанас Атанасов, Георги Жежев, Николай Дичев, Никола Мицански, Мартин Станков

Резерви: Захари Димитров, Лъчезар Дафков, Светослав Сакаджийски, Борислав Стоянов, Румен Кънчев, Здравко Стойков, Мартин Георгиев

Главен съдия: Милен Димитров (Стара Загора)
Помощници: Антон Тончев (Стара Загора), Красимир Енев (Стара Загора)