Челси написа 5-ца на Генк (видео)

23:09
Челси разгроми Генк с 5:0 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. "Сините от Лондон" отбелязаха цели 4 попадения през първото полувреме.

Головото шоу на домакините бе открито в 8-мата минута от Раул Мейрелеш, само 3 минути по-късно Фернандо Торес удвои. Резултатът стана класически в 27-мата минута, когато Торес отбеляза 2-рото си попадение в мача, а Бранислав Иванович направи 4:0 три минути преди почивката.

През второто полувреме лондончани намалиха оборотите, а Калу направи разгрома пълен в 72-рата минута, оформяйки крайното 5:0. Челси се намира на първото място в група Е със седем спечелени точки, а Генк е на последната позиция със само 1 точка.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Челси:
Чех - А.Коул, Давид Луис, Иванович, Босингва, Ориол, Лампард, Мейрелеш, Малуда, Торес, Анелка

Генк: Котелес - Масуеро, Нгонка, Боре, Хуланд, Тошер, Де Брюн, Пудил, Восен, Барда, Буфел

szólj hozzá: CHEGEN

cHELSEaAaAaA
25.10.2011 01:06

Торес си е торес той зн како прави т ва е той искам челси само така НАПРЕД СИНИТЕ *beer*

7ed0o0
20.10.2011 14:48

Торес ми изпълни душата с тея 2 гола...дано да вкара и 2 на Арсенал даже и повечко ако вкара ше е страхотно

braberikos
20.10.2011 12:22

Прекалено хвалите Торес . Да вкара два гола , но ако си беше вкарал всичките чисти положения можеше да вкара и 5 .

Lampss
20.10.2011 14:03

да 700 ! Торес направи достатъчно в този мач,и показа,че ще е много важна част от отбора този сезон,а и надявам се за напред *smile*

football_bets
20.10.2011 13:28

Е какво вкара 2 и изпусна 2, първото където нацели гредата в началото и това дето Калу вкара от добавка. Все пак се представи страхотно и най-важното е че си върна самочувствието *smile*

extol
20.10.2011 12:20

Феноменален Торес, винаги ми е бил един от любимите нападатели и съм се СМЯЛ АЗ, когато всички, включая и фенове на Челси, го нападаха заради слабата му форма и липсата на голове, а пък при онова фрапантно пропуснато положение на празната врата го изядоха някои, а той е ФЕНОМЕНАЛЕН играч.
Определено играч на мача! И от доста време насам се вижда желанието му, борбеността му с която излиза във всеки мач.
Евала на Торес, евала и на Челси! Генк наистина не са мерило, но показват страхотен футбол, както беше и на мача с Валенсия. *smile*

tHE_speciaL
20.10.2011 10:26

хохоооооо браво торес браво Челси ! мачкаме наредд !*cup**cup**cup**cup**cup**cup**cup**cup*

Kireto1232
20.10.2011 01:52

И кво излиза бившите играчи на Ливърпул изкараха мача на Челси *sad* тека е винаги ще сме донори на Челси за жалост... Поздравления за победата на феновете на челси *smile*

insane131
20.10.2011 01:22

Айде този мач поздрав за всички, които хранеха Торес и мрънкаха колко струвал и как играел . Точно толкова струва и ще го покаже в най скоро време !

lfcfann97
19.10.2011 23:57

Смяхте се като казвахме,че Торес ще бележи..Сега се смеем ние !!

united159
20.10.2011 21:23

много ясно че ще бележи, в началото на миналия сезон руни какъв беше сега какъв е т.е всеки футболист си има и добра и лоша форма на торес евала*thumb_up**ball**ball*

morophreme
20.10.2011 19:56

Алоо Пловдивскии...не съм тръгнал да се доказвам пред децата в този сайт, но приемете истината такава, каквато е *smile*

Icarus
20.10.2011 14:13

Ти и толко нема да вкараш, майна !

MihailoFF
20.10.2011 10:16

Никой не се е смял когато сте казали че ще бележи, смяха се заради това че цял сезон вкара 1 гол.

morophreme
20.10.2011 00:01

В този мач Фернандо Торес, вкара толкова голове колкото небеше вкарал за 6 месеца *beer*

torreschelsea9
19.10.2011 23:43

торес си връща формата скоро ще ни радва с много,много голове за напред това е само началото *wink*

Lampss

Челси ще мачка бъди сигурен в това *smile*

simeon_1994
19.10.2011 23:39

Голем,голем ма са изгуби второто полувреме.Пропусна ебати възможността преди Калу да вкара.Въпреки всичко,челси игра добре,Торес се показа във важните моменти и не сгреши, а Ромеу игра страхотно за възрастта си!

destroy_button
19.10.2011 23:44

и на мене ми зареса играта на Ромеу. много стабилен. *cup*

Lampss
19.10.2011 23:42

И кво като е пропуснал бе? Направи достатъчно в мача и най - важното е,че отново е същия Торес *smile*

19.10.2011 23:36

Те така се прави а не като ония дузпаджии... ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ЧЕЛСИ! Торес голем бе! *beer**ball*

Ginekologa
19.10.2011 22:47

луис е магьосник барна торе с глава и 2 вкара*joking*

marcelo_1993Rm
19.10.2011 22:41

ехе баси Торес мн вкарва браво дано и занапред да е така.

pr0fy
19.10.2011 22:39

Е браво , но това не е голям повод за радост ,тъй като това е Генк.Все пак честита победа *wink*

ChelseaBoy7_9
20.10.2011 11:07

А да не би вашата победа с дузпи да беше голям повод за радост... *joking* Иначе браво на Торес и останалите, определено Челси има какво да покаже *smile*

Не, обаче повод за радост е, че Торес си връща все повече формата и почва да боцка голове наред *beer*

Levskarche_Wee
19.10.2011 22:38

Браво на Челси страхотна игра но най-вече трябва да отчетем заслуженото и на Нандо Торес само така нандо !!! Дано успее да вкара хетрик !!!

19.10.2011 22:33

ще излезе моита прогноза от 5 : 0 и хеттрик на торес даже повече зависи как ще започнат второто полувреме

aa2
19.10.2011 22:34

Хахах, едва ли ще спрат да вкарват, сега като гледам колко са набоцкали във вратата на Генк бих казал, че второто ще стане 7:0.