ЦСКА Москва с класика над Трабзонспор (видео)

20:57
Отборът на ЦСКА Москва постигна убедителна победа над Трабзонспор в мач от 3-я кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят на стадион "Лужники" приключи при класическото 3:0 за "армейците".

Първото попадение руският тим отбеляза в 29-та минута, когато Вагнер Лав изведе чудесно Сейду Доумбия със скрит пас с пета, а котдивиарският нападател не сгреши за 1:0. Другите си две попадения ЦСКА реализира през второто полувреме. Кауна в 76-та минута направи 2:0, а отново Доумбия четири минути преди края на редовното време оформи крайното 3:0 за домакините.

Така ЦСКА Москва записа първата си победа и вече има 4 точки в тазгодишното издание на Шампионската лига.

ЦСКА Москва: Габулов, Игнашевич, А. Березуцки, В. Березуцки, Федотов, Дзагоев, Мамаев, Тошич, Алдонин, Доумбия, Лав

Трабзонспор: Зенгин, Чех, Гловацки, Качар, Целустка, Балчи, Зокора, Колман, Аланзиньо, Алтинтоп, Мерзежевски

szólj hozzá: CSKA-Trabzonspor