Рангелов с асистенция при успех на Енерги

16:54
Димитър Рангелов бе с основен принос за победата на Енерги Котбус с 1:0 като гост над Айнтрахт Франкфурт в среща от Втора Бундеслига.

Националът изигра цял мач за тима си и в 86-та минута проби отдясно, за да намери по перфектен начин резервата Рок Кронаветер, който вкара единствения гол.

Първото полувреме бе доста слабо като качества и двата отбора често бъркаха при организирането на атаките си. Второто полувреме бе по-добро.

Рангелов остава лидер при голмайсторите със седем попадения. Колкото него обаче имат още двама играчи: Кристофър Ньоте от Гройтер Фюрт и Александър Майер от Айнтрахт.

Асен Караславов бе наказан и не игра за Гройтер Фюрт при днешния им успех с 2:0 над Ерцербирге Ауе, а Динамо Дрезден и Алемания Аахен направиха 1:1.