Интер и Юнайтед оставиха развръзката за \"Олд Трафорд\", равенства в Мадрид и Лион

00:01
Отборите на Интер и Манчестър Юнайтед завършиха при резултат 0:0 срещата си от 1/8-финалната фаза на Шампионската лига.

По-добрите положения през първата част се откриха пред отбора на "червените дяволи", но ударите на Кристиано Роналдо и Райън Гигс бяха отразени от вратаря на домакините Жулио Сезар. Централната двойка защитници на англичаните, в лицето на Рио Фърдинанд и Джони Еванс, се представи на ниво и успя да неутрализира Златан Ибрахимович и Адриано.

През втората част двата отбора представиха значително по-динамична игра и логично се стигна до повече положения. Адриано, от състава на Интер, имаше възможност да открие резултата след чудесно подаване на Ибрахомович, но не успя да уцели топката добре и тя прехвърли вратата. Домакините имаха претенции за дузпа, за нарушение на Рио Фърдинанд срещу Адриано, но главният съдия подмина ситуацията. Брилянтните намеси на Жулио Сезар след почивката оставиха резултата 0:0 и отложиха развръзката за "Олд Трафорд"

В друг 1/8-финал Лион и Барселона завършиха при резултат 1:1. През първите 45 минути домакините поведоха с 1:0 след гол на Жуниньо Пернанбукано още в 7-а минута. Тиери Анри донесе равенството на каталунците в 65-а минута.

Атлетико Мадрид не успя да победи гостуващия тим на Порто и двата състава завършиха при резултат 2:2. Точни за "дюшекчиите" бяха Макси Родригес в 3-а и Диего Форлан в 45-а минута. Важните попадения за гостите реализира Лисандро Лопес в 23-а и 73-а минути.

idol_bg
25.02.2009 10:52

Само за едно се чудя на Моуриньо.Не вижда или се прави че не вижда,колко смешен и трагичен е тоя Адриано.Тоя....дискотечен фен...нямаше едно правилно отиграване през целия мач.На практика Ибра игра сам самичък напред и ако аз бях на негово място накрая щях да отида и да му забия два шамара на тоя бразилски лигльо.То не бяха рикошети,празни замахвания,препъвания...то не бе чудо.Почти всяко отиграване му беше връщане топката назад.И тва ако е бразилец....евала.. *smile* Морати да го вземе и да го направи управител на някоя дискотека в Милано...мисля че по ще има полза от него.Сега ако вземе да вкара гол на Олд Трафорд.....всички ще ми кажат...видя ли...Адриано.....ама ако ще и 3 гола да вкара...за мен ще си остане лигльо.

valjo
25.02.2009 08:30

"Червените дяволи" вчера направиха страхотни положения през първото полувреме. Второто го пропуснах. Но мисля , че на реванша в Англия Интер ще паднат. Митко се опитваше с техника , но по трима от домакините веднага го заключваха , че и го спъваха най-нагло.
Много добър Кристиано Роналдо вчера *smile*

drunk_bear
25.02.2009 07:12

Данните се обработват. Моля имайте търпение.Няма друг такъв сайт на седмица по 3 дена обработват данни

Ginekologa
25.02.2009 06:22

incrediblefan за стоте кг сам съгласен ама ако ипраска един на берба нз каде да го търсим *joking* *devil*

Ginekologa
25.02.2009 06:10

някои е спал по време на мача 1- засада на Ибрахимович нямаше
2-дуспа за интер евра игра с рака.
но ко било било щте чакам на Олд Трафорд дано има голове само пък който може да бие. *wink*

Vaniuhin
25.02.2009 04:49

Ако Интер направят гол на Олд Трафорд се класират. В по-добра позиция са

eXpLos1oN
25.02.2009 00:10

Абе, не знам колко са се отличили Златан и Адриано, но определено дебеличкият ако беше с малко по-бъзи рефлекси, можеше на два пъти да прониже Юнайтед. Роналдо направо се отличи. Ако имаше 10 пряк-свободни удара, можеше и да вкара някой гол, ама явно тия 5 не му стигнаха. Поредният мач на Юнайтед, в който се отличи егойзма на Роналдо. Христо Стойчков добре си го каза на полувремето. Бербатов може да им подава, ама сплескания гей не може...

incrediblefan
25.02.2009 00:06

Joroo_o верно е че 2рото полувреме отстъпихме инициативата малко....н о къде ги видя тия 4 чисти положения за интер ? От корнера на Камбиасо и ония заплетен удар на Адриано .....ако греша ме поправи.

Joroo_o
25.02.2009 00:04

Фен съм на Юнайтед, но второто полувреме играта се обърна доста и Интер истърваха 3-4 чисти положения. Не мога да отреча също че мача беше равностоен и Х е добър резултат с оглед на играта на двата отбора тази вечер в Италия, да им пожелаем успех в следващият мач, защото Интер няма да се предадът без бой!!!!!!!!

25.02.2009 00:01

Shev4enko_ Ибрахимович с какво се отличи ? Че взе няколко първи топки и че пазеше добре топката ? Извинявай ама той толкова говореше преди мача че бил добър, че бил звезда и ся кво показа ? Едно пазене на топката и тва е ..... ? Ginekologa дузпа за Юнайтед ли ? Когато Кордоба задържа Бербатов ? Аз за тая дузпа се сещам.Щот човек като Адриано не може да падне така *wink* все пак гони 100 кг

megi_mecata

само да ви светна ако не знаете че ибрахимович не е швед може да играе за швеция но иначе е от босна *wink* *sick*

manunited666
25.02.2009 00:00

Ха Интер не успя да вкара на 50%-товата эащита на Юнайтед.Каде са тия Элатан и Адриано.Элатан имаше един удар с глава с там неколко паса.Аэ неэнам эа какво отличаване на Элатан говорите.Щом срещу Еванс и О`Шей не можа да вкара аэ неэнам как си го мисли срещу Фърдинанд и Видич.

Adrian000

Страхотен мач фантастичен двата отбора си размениха по едно полувреме през първото Юнайтед превъзхождаха, но Интер през второто показаха ,че могат да се борят достойно ,чудесен мач за Жулио Сезар добро впечатление устави и Давиде Сантон много нервен мач за Мунтари и през първото полувреме за Ривас от Юнайтед впечетлиха Роналдо и Парк с добра оценка излезнаха и Бербатов и Гигс въпреки множеството пропуски и на двамата ,изненадан устанах от отсъствието на Рууни само да кажа ,че все пак и в Юнайтед има добри хандбалисти като Евра определено не се наемам да прогнозирам мача в Англия и двата отбора показаха отлични качества и мога само да седя и да се наслаждавам на страхотен футбол пък каквото е казал господ според мен единия финалист ще бъде излъчен в този сблъсък ,успех и на двата отбора, аз съм привърженик на Интер ,но даже и да отпаднем няма да ме е яд защото играем с един ислючителен съперник

Ginekologa
24.02.2009 23:56

Вратарчето на Интер е добър тоя адриано мн муден
и там една заасада и дусрраа ииммаше аама бутаи *thinking*

Shev4enko_

Първо: да кажа на всички по долу писали: стига с тъпи изказвания, защото вие и на Сан Сиро щяхте да "мачкате", но ви видяхме колко можете!
Второ: ако някой твърди, че Ибрахимович не се е отличил с нищо, то значи или не е гледал мача, или е някакъв анти-футболен фен!
... знам, че в англия ще е много трудно за Интер, но пък при един резултата 1-1 маймунчовците си заминават!

... и само да кажа: фен съм на Милан, не симпатизирам на нйкои от тези 2 отбора, но искам Интер да продължат, само защото са Италиански отбор!

dj_m_i
24.02.2009 23:52

Определено Манчестър заслужаваха победата. Размазаха тотално Интер, но нямаха шанс. Сигурен съм, че в Англия всичко ще бъде от към страната на Юнайтед.

24.02.2009 23:50

Превъзхождахме интер през целия мач.....това се вижда от статистиката.По-опасните положения бяха пред вратата на интер и само КЪСМЕТА и добрите намеси на вратаря им ги спаси от попадение......С 2 добри голови положения интер не могат да се надяват на нещо повече....БЕЗЛИЧНИ останаха големите ЗВЕЗДИ на интер...онзи шведа и Адриано...които с нищо не защитиха голямото си САМОЧУВСТВИЕ преди мача.На Юнайтед много липсваше Скоус в средата.....както и ВИДИЧ ! Лошото за интер, е че 2рия мач Видич ще играе и тогава мърдане няма.........Отново поздравления за Жулио Цезар.....спаси интера....

lubo_krika

някой ще ми каже ли как играха двата отбора,защото аз нямах възможност да гледам мача

Vidich

на олд трафорд прошка за Интер НЯМА ДА ИМА....Юнайтед ще наказва и положенията които пропусна днес....Горко на Интер във АНГЛИЯ

24.02.2009 22:45

ЮНАЙТЕД ИЗПУСНА ВОлЕЙбОлИСТИТЕ ПрЕЗ ПЪрВОТО ПОлУВрЕмЕ НО СлЕД ПОчИВКАТА ПрАВДАТА ЩЕ ВЪЗТЪрЖЕСТВУВА