Вила отписа Купата на УЕФА, пази отбора за Висшата лига

20:15
Мениджърът на английския Астън Вила Мартин О\'Нийл обяви групата от футболисти за мача реванш от турнира за Купата на УЕФА срещу ЦСКА Москва. Българският полузащитник Стилиян Петров не попадна в обявения списък двубоя в четвъртък, както и голяма част от останалите титуляри на тима.

"Имаме няколко футболисти, които са контузени и се лекуват, и няколко, които смятам, че ще ни бъдат много важни за останалата част от първенството в Англия и затова не искам да рискувам с тях", Мартин О\'Нийл.

В четвъртък от 19:00 часа българско време ЦСКА Москва посреща Астън Вила в мач реванш от 1/16 - финалите в турнира за Купата на УЕФА. Първата среща на "Вила Парк" завърши при резултат 1:1.

През този сезон отборът на Астън Вила се представя отлично във Висшата лига на Англия, като в момента заема 4-о място на 5 точки пред Арсенал и има реални шансове да се класира за следващото издание на Шампионската лига.