Бундестимът и "Ла Фурия" с пълен актив

23:45
Германия и Испания завършиха евроквалификациите с пълен актив. В последните си срещи Бундестимът удари Белгия с 3:1, а "Ла Фурия" постигна същия резултат срещу Шотландия.

Точни за немците бяха Йозил, Шурле и Гомес между 30-тата и 48-мата минута, а почетното попадение за „червените дяволи" бе дело на Фелайни 4 минути преди края. За Испания на два пъти се разписа Силва, а едно попадение добави Вия, голът на островитяните падна от дузпа при класически резултат. По този начин германците и "Ла Фурия" завършиха със 100%-ово точково съотношение, съответно в група А и група I.

Загубите се оказаха фатални за Белгия и Шотландия в битките им за бараж.