Младежите сломиха Люксембург след голов трилър, червен картон и дузпа

21:03
Младежите на България до 21 години победиха Люксембург с 3:2 в евроквалификация, играна на стадиона в Ловеч.

Нашите откриха чрез Цветанов в 22-рата минута, гостите изравниха резултата в 38-мата минута, когато точен бе Янс. В следващата минута Томи Костадинов от дузпа отново върна аванса на "младите лъвове". Така родният тим се оттегли с преднина на почивката.

През второто полувреме Г.Миланов вкара за 3:1 в 55-тата минута, а в продължението на срещата Мартино оформи крайното 3:2, реализирайки за гостите. В самия край на мача вратарят Илиев бе декориран с червен картон заради спречкване с футболист на Люксембург.

Това бе трети мач за националите в кампанията след загубата у дома с 0:1 от Холандия и нулевото равенство при визитата на Шотландия.