Домусчиев: Вече и аз мечтая за Лига Европа

11:47
Почти нямаме слаб пост в отбора, вече и аз, както феновете, мечтая за Лига Европа, сподели собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев след успеха с 2:1 над Динамо Букурещ в контрола.

"Постигнахме престижна победа срещу много силен отбор. Независимо, че Динамо Букурещ игра без националите си, името на съперника е респектиращо, още повече с бюджет е 10 милиона лева. Вижда се, че нашият отбор израства с всеки изминал мач. Както публиката, така и аз вече мечтая за Лига Европа. Почти нямаме слаб пост в отбора. Видяхте, че срещу Динамо отлично се включиха и футболистите, които досега не бяха играли. Ние разчитаме на млади играчи, защото в тях е бъдещето. Както виждате, те се представят на ниво. Дори и авторът на втория гол Кристиян Кабаселе доказа, че неслучайно е привлечен в нашия отбор. А той игра само няколко минути", каза Домусчиев.