Светкавица повали "акулите"

18:34
Черноморец Бургас отстъпи във втората си контрола с 0:1 от отбора на Светкавица Търговище. "Акулите" бяха по-активни през всичките 90 минути, но многото пропуски и липсата на концентрация пред завършващия удар им изиграха лоша шега.

Още през първата част черноморци изпуснаха няколко много чисти положения. С пропуски се отличиха Родригес Асис, Георги Андонов и Анеси.

Второто полувреме черноморци излязоха с различен състав, за да се даде възможност на всички футболисти да вземат участие. По подобие на първите 45 минути, момчетата на старши треньора Димитър Димитров владееха инициативата, но до гол така и не се стигаше.

В самия край на двубоя, след грешка в отбраната на "акулите",  гостите успяха да отбележат чрез Игнат Дамянов.