Левски с трудна победа на Септември Симитли

18:18
Отборът на Левски постигна трудна победа като гост над на тима от Западната ни "Б" група Септември Симитли. Двубоят на стадион "Струма" приключи при резултат 2:1 за "сините" от София.

През първото полувреме треньорът на Левски избра да играе с голяма част от титулярните си състезатели, а резервните играча се включиха през втората част.

Гостите излязоха напред в резултата още в 4-та минута на мача, когато Тасевски стреля, а Сьорд Арс отклони топката за 1:0. В 34-та минута на срещата Септември стигна до изравняване на резултата, след като Лазаров направи отличен пробив от ляво, центрира към Калоян Стоянов, а той не сбърка за 1:1. Победата за Левски донесе Тодор Христов, който се разписа от непосредствена близост в края на първото полувреме.

През втората част на срещата нови попадения не паднаха и Левски постигна минималната си победа.