Хичо бележи, Касъмпаша бие и става лидер

08:48
Бившият халф на Левски Николай Димитров отбеляза поредния си гол за Касъмпаша през този сезон. Отборът на Хичо, в който играе и Георги Сърмов, се наложи с 2:1 при домакинството си на Кършияка в мач от четвъртия кръг на турската Първа лига. Димитров вкара второто попадение за Касъмпаша и така донесе победата на своя отбор.

Това бе четвърти гол за Николай Димитров от началото на сезона, като българското крило се разписва в трети пореден мач за Касъмпаша.

Домакините откриха резултата чрез Йълдъръм в 18-ата минута, а Николай Димитров направи 2:0 в 58-ата. За гостите от Кършияка точен бе Сентюрк след точно изпълнена дузпа в 76-та минута.

След тази победа отборът на Николай Димитров и Георги Сърмов се изкачи на върха в класирането на турската Лига 1 с актив от 8 точки, колкото има и вторият Болуспор. Кършияка пък заема предпоследното 17-о място с 1 точка.