Румениге: Байерн тотално надигра Манчестър Сити

10:36
Куп похвали за играта си получиха футболистите на Байерн Мюнхен от президента на отбора Карл-Хайнц Румениге след успеха с 2:0 над Манчестър Сити в Шампионската лига.

Сити започнаха добре срещата, но Байерн все пак взе трите точки след голове на Марио Гомес в края на първата част. "Това бе страхотно отборно представяне, въпреки че Манчестър Сити също бяха отлични в първите 30 минути когато показаха колко добър тим са. Но през втората част ние тотално ги надиграхме", сподели Румениге.

"Всички играха добре, но Франк Рибери и Жером Боатенг бяха изключителни. В отлична позиция сме за класиране в следващата фаза", добави босът на тима.