Бетис поведе в Примера след голово шоу със Сарагоса

09:25
Завърналият се в "Ла Лига" през този сезон отбор на Бетис оглави еднолично класирането в Испания, след като спечели четвъртата си поредна победа от началото на сезона с 4:3 над гостуващия Сарагоса.

Двубоят на стадион "Бенито Виямарин" бе изключително вълнуващ, като гостите бяха близо до това да стигнат до впечатляващ обрат през второто полувреме. Играещият под наем от Манчестър Сити Роке Санта Крус откри резултата в полза на Бетис в 7-та минута, а Севиля удвои пет по-късно. Хуарес намали преди почивката, но голове на Беня и отново Санта Крус направиха резултата 4:1 в полза на домакините. В 68-та минута обаче вратарят на Бетис Касто бе изгонен, след като извърши нарушение срещу откъсналия се Луис Гарсия. Гостите се хвърлиха на щурм и вкараха два гола до 79-та минута чрез Хуан Карлос. Все пак домакините успяха да издържат в последните 10 минути и спечелиха двубоя с 4:3.

Отборът на Бетис е с пълен актив от 12 точки и води с две пред Валенсия на върха на класирането. В другия мач от снощи Еспаньол победи с 1:0 Хетафе у дома.

lunatik
24.09.2011 10:25

Ами наистина тръгнаха ударно в шамионата , но не ми се вярва да издаржат на напъна . Все още не са срещали нито Барса, Реал Мадрит,Атлетико,Виляреал,Валенсия,Севиля дори Малага, така че няма нищо чудно че са на това място в момента*thumb_down**thumb_down**thumb_down**thumb_down*

cesc4barca
24.09.2011 14:35

За бетис е важно да не изпаднат не да спечелят шампионата така че тези точки ще им помогнат.

svetlio_vn
23.09.2011 23:19

Est1892 да те поправя Майнц завършиха 4-ти в Германия миналия сезон и играха в Лига Европа,друг е въпроса,че там отпаднаха доста рано.
Колкото до Бетис,наистина това са едва 4 кръга,има още 3-4,не очаквам от тях да се задържат дори в първата шестица,камо ли пък Шампионска лига.

Est1892
23.09.2011 15:49

Мен пък тея Бетис са ми отвратителни сигурно това се дължи на факта ,че Севиля са ми симпатични,а те са им градски съперници и по пътя на логиката са ми станали неприятни хаха. Но иънче евала за играта погледнах следващите им 2 мача нищо чудно да стигнат и до 6 поредни победи ,но едва ли ще завършат в 4-ката всичко ще си дойде по мястото накрая , като Майнц миналата година дето почнаха със 7-8 поредни победи в Германия ,но после дори не влезнаха в евротурнирите. Барселона и Реал с течение на времето ще си окопират първите 2-места мисля че Валенсия ще бетонира 3-то място а Атлетико ,Севиля и Виляреал ще се борят от 4-то до 6-то сезона едва започва такаче да не се заблуждаваме от няколко слаби мача на отборите.

Unbeatable_fen
23.09.2011 13:43

От както гледам футбол за първи път виждам отбор да оглави класирането който не се казва барселона или реал мадрид *lol*

justbork0
23.09.2011 16:15

Вижда, се че гледаш футбол от 3-4 години *lol*

madmaxxxx
23.09.2011 11:27

що не пишете поне че снощи Еспаньол победиха в последната минута от продължението на мача. Бахти статийките?

Niki_Druid
23.09.2011 10:35

новия шампион на Испания *lol* *lol* *lol* браво на Бетис дано да имат касмета да са поне 4-ти *smile* *smile* *smile*