Гасперини: Заплатихме скъпо за невниманието си (видео)

11:23
Индивидуални грешки и липса на концентрация са основните причини за изненадващата загуба на Интер от Палермо с 4:3 в Сицилия, смята новият треньор на "нерадзурите" Джанпиеро Гасперини.

Интер повеждаше на два пъти с голове на Диего Милито, но Палермо изравни малко след началото на второто полувреме, а в заключителните минути стигна до успеха след голове на Миколи и Пиниля. Така Интер за първи път от месец март 2004 г. допусна четири гола във вратата си. Гасперини обаче настоява, че за това не е виновна схемата му 3-4-3, а грешките в ключови моменти и липсата на концентрация.

"Това е първият ни мач за сезона и съм разочарован, тъй като в края владеехме ситуацията на терена, но допуснахме два гола. Все пак показахме, че имаме потенциал, но заплатихме скъпо за невниманието си при определени ситуации", каза наставникът.

Гасперини изненадващо остави Уесли Снайдер на скамейката и пусна Мауро Сарате, но аржентинецът остана на игрището само 35 минути, преди да бъде заменен от холандеца.

szólj hozzá: PA - IN 4-3