Осасуна с труден успех над Хихон (видео)

11:01
Отборът на Осасуна направи достатъчно през първото полувреме, за да си гарантира успеха с 2:1 над Спортинг Хихон в мач от 2-ия кръг на испанското първенство.

След интересно начало, Кике Сола намери с отличен пас Нино, а последният се разписа в 28-та минута, за да даде преднина на домакините. Те отбелязаха нов гол само две минути по-късно, след като Алваро Сехудо засече с воле центриране на Серхио. Спортинг получи шанс да намали в 75-та минута, когато точен бе Диего Барал, но Осасуна задържаха преднината си.

В Мадрид обаче бе доста по-скучно, след като домакините Райо Валекано завършиха само 0:0 със Сарагоса. Райо наистина има за какво да съжаляват, тъй като Хави Феуго изпусна дузпа в 70-та минута.

Еспаньол пък стигна до трудна победа с 2:1 над Атлетик Билбао, с която излезе на осмо място в класирането.

szólj hozzá: Osa 2-1 Spo