Диего спаси Вердер от загуба, гредата помага на Милан в края

23:32
Отборът на Вердер Бремен се добра до равенство с италианския гранд Милан благодарение на попадението на бразилската си звезда Диего в 86-а минута.

Двата отбора завършиха първия 1/16 финал в Купата на УЕФА, игран в Германия, при резултат 1:1, което дава предимство на гостите от Ботуша.

Милан поведе в резултата с гол на неостаряващия Филипо Индзаги, който за пореден път доказа силната си игра в наказателното поле на противника и се възползва от грешка в центъра на защитата на "бременските музиканти" в 36-а минута.

Домакините се добраха до равенството в 86-а минута след гол на Диего, а в даденото от съдията продължение, греда на Клаудио Писаро лиши Вердер от победата в срещата.