ЦСКА взе добър турнирен резултат от \"Вила Парк\"

22:52
Отборът на ЦСКА Москва постигна добър турнирен резултат преди реванша с Астън Вила в руската столица.

Възпитаниците на Зико завършиха при резултат 1:1 гостуването си на "Вила Парк" в среща от 1/16-финалите в Купата на УЕФА. Голмайсторът на гостите Вагнер Лав доказа класата си и в тази среща след като изведе "армейците" напред в резултата в 14-а минута след техничен удар. Въпреки упражнения натиск и головите положения, англичаните се прибраха с гол пасив на почивката.

През втората част таранът на домакините Джон Карю успя да отбележи гол след грешка в защитата и неубедителна игра на Акинфеев, а попадението падна в 69-а минута. До края на срещата Ашли Йънг имаше възможност да спечели победата за Вила, но ударът му мина на сантиметри от гредата.