Меси и Игуаин блестят при победа на Аржентина (видео)

19:27
Нападателят на Реал Мадрид Гонзало Игуаин реализира гол и имаше основна роля за още едно от попаденията при успеха на Аржентина с 3:1 над Нигерия в контролна среща, която се игра в Бангладеш.

Капитанът на "гаучосите" Лионел Меси направи асистенцията за първото попадение на Игуаин в 24-та минута на срещата, която се игра на препълнения стадион в Дака. Анхел Ди Мария покачи на 2:0 в 26-та минута, след като направи добавка след силен шут на Меси, а резервата Шинеду Обаси намали за "суперорлите" четири минути след полувремето.

Игуаин имаше основна заслуга и за попадението за 3:1 в 65-та минута, като след негов удар, топката се отби в нигерийски бранител и се оплете в мрежата на африканския отбор.

szólj hozzá: Argentina 1-0 Nigeria
szólj hozzá: Argentina 2-0 Nigeria
szólj hozzá: Argentina 2-1 Nigeria
szólj hozzá: Argentina 3-1 Nigeria

luiz_lfc
07.09.2011 12:58

моу трябва да пуска игуаин бензема не става ..

drusalin
07.09.2011 00:34

cesc4barca мозък гледай този мач и си води изводи ! Видяхме месии плеймекър-а на световното и на копа америка ... не се виждаше в мачовече . Да втория гол си е уникален , но и Игуаин и Тевез и Ди мария и всички в отбора Агуеро трябва да участват , защото също имат доста качества. Тези който оспорват качествата им и придават на Месси голяма значимост в националния отбор са смешни и зна4и нищо не разбират !Лично мое мнение е че месси не става за плеймекър... по скоро за крило или да играе зад нападателите.

fcbfenforever

Човек ти да не си шизофреник, първо казваш ,че тренерите са добри после казваш , че не са не мога да те разбера ! Извинявам се ако съм те обидил ама .. ! Доколкото Меси невероятен дали с Аржентина или в Барса просто има различна роля за двата отбора *smile* !!! *beer*

rooney_fen_256
07.09.2011 08:21

всъщност аржентина имат плаймейкър и то доста добър но все още остава тайна за мен защо стои резерва : ХАВИЕР ПАСТОРЕ и другата грешка на аржентинците е че понеже има твърде много класни играчи и треньорите гледат как да ги набутат в един състав а просто трябва някой да стои резерва примерно ако играят така : пасторе в ролята на плеймейкър на левия фланг ди мария на десния меси, и в центъра агуеро да видим дали няма да смачкат отбори като германия, испания, холандия въпросът е да дойде някой кадърен треньор

messyfan
07.09.2011 01:06

Човече,какви ги плескаш пак бе?Хайде стига с този негативизъм и гледай по-внимателно мачовете на Аржентина.Какво постоянно критикуваш Меси с националната фланелка на Аржентина?Нима не виждаш,че не играе на позицията си в Барселона а гради играта на гаучосите.След като нямат изявен плеймейкър той се нагърбва с тази роля,сляп ли си немога да разбера?

guest_
06.09.2011 23:19

незнам защо само в този мач го хвалихте същото правише и на Копа Америка ама просто останалите в атака се скъсаха да пропускат иначе месси щеше да има към 10 асистенции

06.09.2011 20:16

браво бе меси най-накрая е решил да даде от огромния си талант и на страната си

cesc4barca
06.09.2011 22:05

Като гледам мач на аржентина виждам че меси играе абсолютно толкова добре колкото и с барса и със сигурност проблема на аржентина не е меси

06.09.2011 21:54

ем незнам досега не съм го виждал да направи нещо запомнящо се ако наистина се раздава както ти казваш и той създава положенията то с играчи като ди мария, игуаин, тевес, агуеро, пасторе аржентина трябва да е доста резултатна а се получава точно обратното виждаме как се измъчиха на копа америка и отново треньорите (които според мен нямат вина) го отнасят това ми беше мисълта

cesc4barca
06.09.2011 21:14

винаги е давал всичко от себе си просто не бележи голове защото той създава положенията в аржентисния отбор той е плеймекарът. Тези който го обиждат в тоя сайт са такива който не са гледали мачове на аржентина тва е . ЯКО МИНУСИ *lol*