Локо София със зрелищна загуба в Кипър

17:35
target=\"_blank\" href=\"http: / /lokomotiv-sofia .winner .bg\"> href="http: / /lokomotiv-sofia .winner .bg /" target="_blank">Локомотив София < /a> < /a> загуби от румънския target=\"_blank\" href=\"http: / /arges-pitesti .winner .bg\">Арджеш Питещ < /a> в Агия Напа в контролна среща , в която паднаха общо 7 попадения . На подготвителния лагер в Кипър родните "железничари" отстъпиха с резултат 3:4 .
/>
/> Тимът на Арджеш поведе в 12-а минута , когато Войкулет бе оставен сам в наказателното поле и с премерен удар прехвърли вратаря на Локомотив . Вторият гол отново не дело на румънците , който отбелязаха в 32-а минута , когато Настасия се разписа след центриране от корнер .
/>
/> Кристиан Добрев намали за Локо София в 37-а минута , след като изпълни перфектно пряк свободен удар . При резултат 2:1 за Арджеш приключи първото полувреме на приятелската среща .
/>
/> В 50-а минута Караджинов центрира отдясно , Камбуров засече с глава и изравни резултата за 2:2 . Само три минути по-късно обаче Войку стреля от воле и отбеляза трето попадение за румънците .
/>
/> В 56-а минута на мача играчът на Арджеш Настасие стреля от близко разстояние и прати топката за четвърти път в мрежата на Галев . Минута по-късно Камбуров центрира хубаво по земя , Балдовалиев засече с шпагат и вкара коженото кълбо във вратата на гостите , с което оформи крайният резултат - 3:4 .