Реал Мадрид се разходи на "Ла Ромареда" за 6:0, Роналдо с хеттрик (видео)

22:48
Сарагоса загуби разгромно от Реал Мадрид в мач от 2-я кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Ла Ромареда" приключи при резултат 6:0 за "Белия балет.

Срещата започна с игрово предимство за гостуващият тим, който бе доста по-активен на терена през първата част на първото полувреме, но пропуски направиха Бензема и Роналдо. В 24-а минута на мача обаче играчите на реал се възползваха от сбъркана топка в средата на терена от футболист на Сарагоса и организираха бърза контраатака, която завърши с прекрасен извеждащ пас на Йозил към Кристиано Роналдо, а португалецът стреля от движение за 1:0 за "Белия балет". Само 5 минути по-късно хубава акция на Серхио Рамос от дясно завърши с пас в наказателното поле, където включилият се Марсело не непокрит и с удар от упор резултатът стана 2:0 за гостите. Домакините също създадоха добри атаки по посока на вратата ба Икер Касияс, но без реална голово опасност за испанския страж. До края на полувремето обаче съставът на Жозе Моуриньо имаше инициативата, като Кристиано Роналдо застраши на два пъти вратата на домакините след изпълнение на пряк свободни удари.

Шест минути след началото на втората част Роналдо опита изненадващ удар с груб към вратата от границите на наказателното поле, но стражът на домакините Роберто изби, а след това от чиста позиция Ди Мария не успя да направи качествена добавка. След това пък Бензема пресече пас между бранителите на Сарагоса, но останал сам срещу съперниковия вратар, не успя да го преодолее. Точно в 64-а минута "Белия балет" вече водеше с класическото 3:0, след като разбъркване предостави топката на Шаби Алонсо, а той с изстрел от 25 метра по земя с външен фалц я направи неспасяема за Роберто. Резултатът стана 4:0 за гостите в 71-а минута, когато Ди Мария напредна добре по дясното крило, навлезе в наказателното поле, след което центрира остра, а Роналдо само засече, за да отбележи второто си попадение в тази среща. Влезлият като резервна Рикардо Кака пък също се разписа, като финтира бранител на Сарагоса и след това направи майсторски изстрел за 5:0.Три минути преди края на редовното време, Кака нахлу в наказателното на домакините от дясно и намери с остър пас Роналдо, който отново от близко разстояние засече за 6:0 и оформи хеттрика си и крайния резултат в този мач.

Видео от мача вижте ТУК!

real_madrid92
29.08.2011 21:41

Как може вие фенчетата на Барса да ми говорите за купи ?! В историята на футбола Реал и Барса имат най-много купи, но на Реал са около 40 повече от на Барса .. Просто се откажете да говорите по тази тема моля ви.

city_blue
29.08.2011 21:14

Меси е по-слаб от Роналдо. Виждаме, че когато играе за Аржентина, като ги няма Чави, Иниеста и целия отбор не играе за него, виждаме че не знае къде се намира. За разлика от него Кристиано прави играта на Португалия!

BASTARD
29.08.2011 16:12

ErAsErrr твоя МЮ са най-добрите ХАХАХАХхахха

ErAsErrr
29.08.2011 20:51

виж сега дали са най-добрите или не ако аз не вярвам че са просто няма смисъл да държа за този отбор,но има едно но,че аз не говоря празни приказки аз си изказвам мнението без да обиждам другите отбори и които заслужават ги хваля затова че научете са да не бъдете пристрастни в коментарите си а да гледате обективно

unicef_89
29.08.2011 03:32

Честито ! Тази година Мадрид вече прилича на себе си , голяма битка ще стане , ако Моу не съсипи нарочно ЕЛ-КЛАСИКОТО като миналата година това ще са най-вълнуващите мачове за годината ! Бих искал да гледам едно на финала на ШЛ, защото ще е най-справедливо за футбола *beer*

messyfan
29.08.2011 00:13

Браво,повече от отлично започнаха Реал новия сезон в Примера.То се очакваше да разбият Сарагоса с този резултат при толкова много звезди в отбора.BASTARD,защо продължаваш да се държиш по този начин?Нали ти е ясно,че като дойде мача с Барса ще слезете на земята?Хайде да не се обиждаме повече-Барселона не е цирк,просто са най-добрите от доста време насам,приеми го.*beer*

BASTARD
29.08.2011 00:19

То че са най-добрите в момента са най-добрите в това няма спор.Но както видя в 2-та мача РМ става все по-добър.

crreal
29.08.2011 00:02

Добра тренировка се получи ,Сарагоса не са мерило.Хубаво е да се почне със убедителен резултат за самочувствие.Не ми харесва ,че се изпускат твърде много положения ,както днес така и в първия мач за Супер купата ,дано това се оправи в течение на сезона.

real_madridfan
28.08.2011 23:12

Браво *smile* Роналдо започна както подобава с хеттрик , независимо че е с/у слаб отбор.

atanaz7
28.08.2011 23:11

В Англия отборите от 1 до 8 място са почти равностойни.. вече започнаха да играят голяма роля и парите, но така е, който има пари има играчи следователно имаш победи.. *smile* В Испания е друго.. 2 отбора (всички знаем кои..) и други около 10 се борят за колкото се може по-предна позиция.. *smile* А пък за Шампионската лига - само самото име на испанските грандове вдъхва респект.. *smile*

rekontra
28.08.2011 23:03

Теал Реал Мадрид па със всички титуляри...Ще кажеш че играят срещу Барса.Браво бихте смешниците Сарагоса които незнаят какво става с 6 гола.БТВ днеска много разгромващи резултати...

iliikata_14
29.08.2011 00:10

палячо няма да викаш цирка а европейския клубен шампион !!!

28.08.2011 22:59

Това испанско първенство за мен е безсмислено Реал и Барса ги бият с по 6-7 гола разлика всеки път и веднъж в годината стане изненада.

28.08.2011 23:05

и аз тва казвам има само 2 отбора... например разликата между Леванте-Реал Мадрид е космическа !!!!!!!

teodorta4ev
28.08.2011 22:57

А , това , че в профила ти пише 23г. малко ме размя не мисля , че един толкова голям човек ще започне да се заяжда по този начин. Жалко е *smile* нищо на против .. не ме обиждаш *smile*

teodorta4ev
28.08.2011 23:04

А , нищо ново *smile* ..

alovbg21
28.08.2011 23:01

Пич не му обръщай внимание те всички са така !!! Разбирачи ...

28.08.2011 22:56

а бе английското първенство е пълна трагедия в момента пълна! има само 2 отбора Ман Сити, Ман Ютд. Аз съм сигурен че ако им пуснем Виляреал на в английското ше спечелят.. или пък Валенсия.

city_blue

челси ? арсенал ? тотнъм ? евъртън? Нукасъл и др

BASTARD
28.08.2011 22:51

Честито на всички фенове на Реал Мадрид.Вкарахме 6 и изпуснахме оше толкова, все пак доволно *lol* !

drusalin
28.08.2011 22:48

0:6 скучане мач хахааха = фен на барса = на идиот фен *smile* менящ си отборите всяка година. Жалко че ва изпуснахме буквално. Реал показва прекрасна игра и мноого красив футбол. Жалко е просто че има фенове като теб теодорта4ев ... тъпо име имаш и си си прост човек де *smile* ... един съвет спри да гледаш футбол !

teodorta4ev
28.08.2011 22:52

мале разбирач..нямам нищо против отбора ти.

drusalin
28.08.2011 22:46

city_blue а в английската няма нито един клуб дето да се преподстави на грандове като Реал и Барса . Видяхме Манчестър какво стан а на финала в ШЛ ... не случайно почти всички английски отбори отпаднаха , а червените дяволи ... имаха смешен късмет Реал ако се бяха паднали за тях щяха да ги спукат и те и пак щеше да има дерби ама на финала *smile*
Интересно е Английското първенство определено , ДА има много звезди .. да и отборите са равностойни . Но въпроса е кое пръвенство е по добро, виждаме го ясно в шампионската лига ! То и испанското си е много интересно , но там футбола е доста на по различно ниво ! Не случайно испания е и Европейски и Световен шампион... не заради английското първенство ! Виждаме Англия и национала й какъв е !

cesc4barca
29.08.2011 17:21

ХАХАХАХАХАХАХ като са тяхни тогава се радвай а не да пишеш някакви твой сънища

levskirealfen
29.08.2011 16:16

Ох, дечица! Говоря за Шампионата, Шампионската Лига и Купата на краля! За тях говоря, но трябва малко мозък за да се досетите, че става въпрос за тях! 2 от тези 3 титли ще са в Мадрид *wink*

messyfan
29.08.2011 12:37

Поредните безсмислици,които пишеш.За Суперкупата на Европа да кажеш нещо?За Суперкупата на Испания също?Не знам кой мач си гледал,ама да казваш че сте ни смазали е меко казано простотия.Че Барселона започна мача без 5-ма титуляри и пак показаха класа.И стига с тия оправдания Кедира,Медира и тем подобни.Ръгбисти и кечисти във вашия отбор дал Господ,когато се изправят срещу Барса.И да ми говориш за 2 от 3 възможни титли също е смехотворно.Времето ще покаже,но Барселона спечелиха вече 2 в разстояние на една седмица,идва ред на Световната клубна купа и ще станат 3,е по този показател водим в момента а и не смятам Барселона да се предаде в Примера и ШЛ.*beer*

unicef_89
29.08.2011 12:19

Само не бързай с титлите, че тва го слушам от няколко години вече , вярно е че Реал са много силни в момента но бъди по-скромен, че една от възможните титли вече си замина ! И не знам в кой мач си гледал Реал да СМАЗВАТ Барса , така че мисли малко *wink*

Пич ако си гледал мачовете за супер купата друго ще говориш! Реал 1вия мач смаза Барса. Ако глупавият Кедира не беше резултата оставаше 2;1 даже можеше да стане и 3;1. Във втория мач отново не отстъпихме по нищо! Просто мал шанс да ни вкарат гол в последната минута! Иначе мачът отиваше към дузпи! Ако в средата на терена се вземе играч като Швайнщайгер Реал няма да има спиране! Кедира е доста тромав играч, но поне е ръстов. Силно се надявам Нури Сахин да се се излекува от травмите най-скоро и да влезе във форма, защото той е един невероятен футболист. И все пак мисля че тази година 2 от 3те тилти са в Мадрид!

ErAsErrr
29.08.2011 02:42

Какво по различно стана с Манчестър от това с Реал?И ако си гледал мачовете аз съм гледал всички мачове между Барса и Реал и мога да ти кажа че Манчестър в сравнение с Реал игра страхотно.Те Реал взеха 1 мач от 10 и голяма работа станаха никога не съм харесвал Реал ,но вече ми станаха супер антипатични едно време поне им харесвах играта а сега като играят срещу Барса все едно че гледам Черно море на техния стадион нещо такова-баси ритането баси и антифутбола и недейте да приказвате глупости ако ако."Ако" се бяха паднала Манчестър и Реал не се знаеше какво щеше да се случи не мисля че тук има някой който е господ за да каже крайния резултат пишете нещо смислено което може да се коментира а не абсолютни глупости(и честно да ти кажа коментарите ти имат много общо с акаунта ти)

city_blue
28.08.2011 22:33

много е тъпо испанската лига .. има само 2 отбори и са ужасни силни... още 1 мач реал вкара 4,5 гола сигурно утре барца ще вкара 6.7 гола..

teodorta4ev
28.08.2011 22:45

Скучен мач.. еднотипна игра на рм... и не мисля , че на Барселона утре ще е лесно чак толкова *smile* ето го и 6тия *lol*