Милионерите от ПСЖ сломиха Тулуза в продължението

20:27
Многомилионният проект на Пари Сенt Жермен бавно започва да дава резултати, макар днес парижани да трябваше да чакат до 90-та минута, за да стигнат до успеха над Тулуза като гост в мач от Лига 1.

Капое откри за домакините през първата част, а след почивката Гамейро изравни. Едва в 90-та минута обаче Ердинч успокои гостите с втори гол, а след това остана време дори и за Менес да се разпише.

Рен пък стигна до трудна победа като домакин на Каен - 3:2. Букари, Екоко и Мангане направиха 3:0 до почивката, но след нея Херто и Було намалиха и накараха домакините да треперят до края. Сошо сломи като домакин Сент-Етиен с 2:1. Будебус откри за домакините, но Аубамеянг върна паритета след 34 минути. Отново Будебус от дузпа обаче донесе успеха на тима си. През втората част Паулао от Сент-Етиен бе изгонен с червен картон.