Байерн разби Кайзерслаутерн като гост

18:52
Марио Гомес - голмайстор номер едно на Бундеслигата за миналия сезон, днес отново напомни за себе си, след като реализира хеттрик при успеха на Байерн Мюнхен с 3:0 при гостуването на Кайзерслаутерн.

В 37-та минута германският национал откри головата си сметка, след като вкара отсъдена дузпа. Таранът реализира за 0:2 в 55-та минута, а в 69-та минута се разписа за 0:3, което бе четвъртия му гол за този сезон. Илиан Мицански пък не бе в групата на домакините за мача с баварците.

Гара Дембеле се появи в игра в 89-та минута на мястото на Макиади при домакинския успех на Фрайбург с 3:0 над Волфсбург. Головете за тима на бившия нападател на Левски вкараха Барт, Йендришек и Макиади.

Всички резултати от днес в Германия: КайзерслаутернБайерн Мюнхен 0:3, Нюрнберг – Аугсбург 1:0, Фрайбург - Волфсбург 3:0, Хамбургер - ФК Кьолн 3:4, Хофенхайм - Вердер Бремен 1:2.