Севиля закотви Еспаньол на дъното

08:32
Севиля спечели гостуването си на Еспаньол с 2:0 и се затвърди на третото място в испанската Примера.

Успехът дойде в последните минути на срещата след два гола на Фредерик Кануте. Нападателят се разписа в 84-а и 90-а минута. Милан Смилянич от домакините бе изгонен в средата на второто полувреме и това помогна на гостуващия тим да стигне до победата.

Севиля е на трето място с 41 точки, като изостава на умопомрачителните на 19 от лидера Барселона и на 9 от втория Реал Мадрид. Еспаньол затъва все повече и последното 20-о място е логично следствие от лошите игри на отбора.

Атлетико Мадрид не успя да победи Хетафе на "Висенте Калдерон". Срещата завърши 1:1, след като Диего Форлан откри за домакините в 33-а, но Хуан Албин изравни дне минути преди края.