Дембеле игра десет минути в голов трилър между Вердер и Фрайбург (видео)

18:30
Бившият нападател на Левски Гара Дембеле влезе като резерва в 80-а минута за своя Фрайбург при загубата на тима му с 3:5 като гост на Вердер Бремен в среща от третия кръг на Бундеслигата.

Звездата на гостите Папис Сисе, който и в този мач бе единственото изявено острие на Фрайбург, откри резултата още в седмата минута.

С попадения на Клеменц Фритц в 30-а минута и на Пизаро в 34-а Вердер обърна резултата още преди почивката.

Три минути след началото на втората част Папис Сисе изравни резултата и даде надежда на Фрайбург, че ще си тръгне с нещо от този двубой.

В 65-а минута резервата Марко Арнаутович отново изведе "бременските музиканти" напред в резултата, но шест минути преди края след пас на Папис Сисе Рейзингер изравни.

В 86-а минута обаче реферът отсъди дузпа за Вердер. От бялата точка точен бе Аарън Хънт и по този начин домакините за четвърти път излязоха напред в резултата. Успехът на Вердер бе подпечатан от бразилеца Уесли, който оформи крайното 5:3 с гол в 90-а минута.