Тунчев играе цял мач за Палас при драматичен обрат срещу Ковънтри

09:15
Бившият футболист на ЦСКА Александър Тунчев игра като ляв бек цял мач за Кристъл Палас при невероятния обрат над Ковънтри. Домакините се наложиха с 2:1, като и двата гола за Палас паднаха в продължението на мача.

Гостите откриха резултата на „Селхърст Парк” веднага след подновяването на играта, въпреки че и двата тима имаха добри възможности да го направят още преди почивката.

Само три минути след началото на второто полувреме Жуткиевич попари домакините с точно изпълнение. Футболистите на Ковънтри бяха много близо до спечелване на първите си точки от новия шампионат, но с два гола в продължението домакините обърнаха нещата в своя полза.

Първо Скенъл изравни, а победният гол бе дело на Ийстър. Така след три кръга, Кристъл Палас, където Тунчев играе под наем има актив от шест точки и се намира на пето място във временното класиране. Ковънтри е в дъното без спечелена точка до този момент.