Твенте и Бенфика извъртяха зрелищно 2:2, Михайлов игра цял мач (видео)

23:41
Николай Михайлов игра цял мач за Твенте в домакинството на холандския тим срещу Бенфика от плейофния кръг на Шампионската лига. Срещата завърши при резултат 2:2.

Още в шестата минута Твенте излезе напред в резултата. Де Йонг овладя топката в половината на гостите, напредна към наказателното поле, след което отправи силен удар с десния крак, пращайки топката в долния ляв ъгъл на вратата - 1:0.

Гостите изравниха в 21-а минута след изстрел от далечна дистанция на Кардосо, който с левия крак шутира от около 30 метра, като Николай Михайлов изобщо не се намеси добре в тази ситуация.

Десет минути преди почивката защитата на холандците беше майсторски матирана след атака, направена с едно докосване от гостите. В края на това нападение Нолито получи топката пред отвора на празната врата и я чукна в мрежата за 2:1.

Домакините все пак стигнаха до равенство десет минути преди края, когато Руиз се разписа.