Гара играе осем минути, Фрайбург пада като домакин

18:32
Бившият нападател на Левски Гара Дембеле влезе като резерва за Фрайбург в 82-а минута при загубата на неговия тим с 1:2 като домакин на Майнц 05 в мач от втория кръг на Бундеслигата.

Рисе откри резултата в 64-а минута, а единайсет минути преди края Чопо-Мотинг удвои преднината на гостите. Чак след като Фрайбург получи второто попадение, наставникът Сорг реши да заиграе с двама в атака и пусна на терена Дембеле.

В даденото от съдията продължение Папис Сисе намали резултата, като силите на домакините не стигнаха за повече.

В друг двубой от кръга шампионът Борусия Дортмунд загуби като гост с 0:1 от Хофенхайм. Единственото попадение вкара Салихович в деветата минута.

Шалке 04 пък разби Кьолн като домакин с 5:1, въпреки че до 42-а минута "миньорите" изоставаха в резултата.