Билич доволен от завръщането на Едуардо

20:49
Националният селекционер на Хърватия Славен Билич изрази задоволството си от завръщането на Едуардо да Силва в игра и представянето на натурализирания бразилец в срещата срещу Румъния.

Хърватите спечелиха гостуването си в Румъния с 2:1 след като изоставаха в резултата още в 22-а минута, когато точен бе Марика. Ракитич в 26-а изравни, а победното попадение за "шахматистите" падна в 75-а минута когато Нико Крънчар получи топка на празна врата от Едуардо и отбеляза втория гол за гостите.

Играчът на Арсенал се появи за първи път с националната фланелка след 12 месечно отсъствие и публиката го аплодира. Едуардо намери място на пейката на лондончани в дербито срещу Тотнъм, но развитието на мача и ранният червен картон за "артилеристите" не му позволиха да влезе в игра. Очаква се той да се появи в двубоя срещу Кардиф за ФА Къп в понеделник от 21:45 часа.