Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група

19:53
Черно море победи Монтана с 2:0 на "Тича" в мач от първия кръг на новия сезон в "А" група.

Съперниците изиграха интересно и динамично първо полувреме. И двата отбора имаха своите шансове, но голове преди почивката не паднаха. В 53-а минута обаче Камазола асистира на Георги Божилов, който от 10-11 метра прати топката във вратата на гостите. В 74-а Камазола вкара втори гол и подпечата победата на "моряците".

Миньор Перник се наложи с 1:0 у дома над Видима Раковски.

"Чуковете" имаха тотално надмощие през целия двубой. В 15-а минута реферът свири дузпа за Миньор след фаул срещу Василев. Рангелов обаче би слабо и стражът на Видима улови. Преимуществото на домакините даде резултат в 69-а минута, когато Стоянов с хубав далечен шут донесе победата на своите.

Ботев Враца победи другия новак в елита Светкавица Търговище с 1:0.

kolio_vg
07.08.2011 10:56

Да ви еба в родолюбците,видех как се осрахме в срещи с отбори ,като Спартак Търнава,Шльонск и Висла Краков,отбори които трябва да бием с юношите,ама гледайте,заблуждавайте се с бг футбол,за това съм на Булсатком,да си гледам всички първенства от Европа,а вие само на бг пустош. Sandsa за твое сведение не съм турчин и ти не си,само майка ти и баща ти са от Турция.

gQg
07.08.2011 14:28

Легия Варшава: European Cup/Champions League: Semi-final (1): 1970 Quarter-final (2): 1971, 1996 UEFA Cup Winners' Cup: Semi-final (1): 1991 Quarter-final (2): 1965, 1982 Висла Краков: UEFA Champions League: Quarterfinal (1): 1979 Видзев Лодз: UEFA Champions League: Semi-Finalist (1): 1983

kolio_vg
07.08.2011 13:17

Кажи ми един полски отбор,който е стигал като Левски и ЦСКА до четвърт финал и полуфинал на европейска сцена и как да отида на Бг мач,като се дъним с мишкари,еми пари да ми дават няма,дали пред 1000,дали пред 10000 пак ще се издъним,докато спрем с корупцията в футбола и не залагаме на Бг талантите.

gQg
07.08.2011 11:08

"отбори които трябва да бием с юношите" Нали осъзнаваш че и в Словакия и Полша хората викат същото? Знаеш ли какъв смях щеше да падне в Полша ако Висла бяха отпаднали от Литекс. Феновете на Легия щяха да ги попилеят от бъзици, но и така да беше станало видя ли колко публика имаше на стадиона им ? С такива като тебе такава публика тук скоро няма да има защото обичаме "качеството" ! ПС: И не мога да разбера с какво сме толкова по-добри от Полша и Словакия, че тези отбори е трябвало да ги бием с юношите..

Borkos
07.08.2011 02:54

какво родоостпънчество е да гледаш бг мачове,а да гледаш футбол от острова *joking**joking* Вие сериозно ли,кво да ги гледам нашите маймуни.

genchooo
06.08.2011 23:03

много по интаресен ми е двубоя на отбора от моя град от колкото некакви от лондон или манчестър къде не са чуавли за България

Sandsa
07.08.2011 01:50

Иди се застреляй ти! Родоотстъпници колкото искаш. Като те бива да държиш статистики ходи в Ройтерс, тук не си нужен. През кура ми е дали искаш да гледаш или не. Плюс тва си набий в турската главица, че тези първенства не ги спряха и спри да ми ревеш наляво и надясно!

gQg
07.08.2011 01:10

Защо говориш така на човека, той просто си подкрепя лубимия отбор. Кой си ти че да му казваш кой мач да гледа или кой би бил по интересен за него да гледа ? Кат си такъв каталунец вари живей в Испания и не се занимавай с наще отборчета, които явно са под твоето достойнство.

kolio_vg
06.08.2011 23:55

Иди се застреляй бе.

insi
06.08.2011 20:53

Какво означава това дали ги гледа някой?

insi
07.08.2011 05:46

Значи мога да ти гарантирам, че момчета като Симеон Мечев и Бранимир Костадинов в Славия и Черноморец не са играли пред такава публика. А колкото до спора за родния футбол и английския - по-добре 5 000 публика и да си на стадиона, отколкото 45 000 и да си пред телевизора.

kolio_vg
06.08.2011 21:28

Ами днеска колко хора са гледали бг мачовете и утре колко ще гледат Ман Юн.-Ман сити,като гледам 1 казал да е гледал днеска мачовете,защото имаше решения от БФС да спрат чуждите мачове.