Реал Мадрид завърши американското турне с победа (видео)

08:45
Реал Мадрид победи Филаделфия Юниън с 2:1 в последен мач от предсезонното си турне в САЩ.

"Белия балет" поведе още във 2-а минута, когато Чаби Алонсо изведе чудесно Калехон сам срещу вратаря и младокът реализира. В 11-а Месут Йозил бе точен за 2:0.

През първата част треньорът на испанците Жосе Моуриньо заложи на голяма част от резервите, а през второто полувреме пусна титулярите. Включването на Кака, Пепе, Роналдо и Марсело обаче не подобри особено играта на "кралския клуб". В 80-а минута Фарфан от Филаделфия вкара хубав гол за крайното 1:2.