Бербатов игра едно полувреме при победа на Юнайтед в САЩ (видео)

08:37
Манчестър Юнайтед победи Чикаго Файър с 3:1 в контролна среща от предсезонното си турне в САЩ.

Българският нападател на "червените дяволи" Димитър Бербатов започна титуляр за своя тим и бе заменен на почивката от Уейн Рууни.

Домакините откриха поведоха в 13-а минута с гол на Кори Хил, който засече с глава центриране от фаул.

Резултатът през първото полувреме се запази 1:0 в полза на Чикаго, но след подновяването на играта Юнайтед обърна мача. В 66-а минута Рио Фърдинанд изведе чудесно Рууни и нападателят елегантно изравни. В 75-а Рафаел от малък ъгъл изненада вратаря на домакините за 2:1 в полза на "червените дяволи", а в 82-а Нани бе точен за крайното 3:1.

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Фабио (45' Еванс), Смолинг (75' Рафаел), Джоунс (75' Видич), Евра (56' Фърдинанд), Обертан (56' Нани), Карик (46' Андерсон), Клеверли (46' Гигс), Диуф (46' Парк), Уелбек (56' Македа), Бербатов (46' Руни)