Левски отново с равен в Австрия

21:31
Отборът на Левски днес постигна равенство и в последната си контролна среща от лагера в Линдабрун. "Сините" се изправиха срещу израелския МС Ашдод, а мачът приключи при резултат 1:1.

Попадението за българския тим вкара младокът Симеон Райков, който се възползва от хубава асистенция на Дъстли Мюлдер в 69-та минута. За Ашдод пък се разписа Мизрахи в 30-та минута на мача.

Това беше трето поредно равенство за Левски от подготвителния лагер в Австрия

Утре тимът се прибира в България с редовен полет от Виена, който се очаква да кацне на летище "София" в 20:30 часа.

RobertoBaggio89
19.07.2011 23:02

Преди да стигнем до 1/4 гиналите на Уефа в контролите падахме като кучета...такаче това не е показателно! Има 2-3 качествени попълнения и се надявам до 5-6 седмици да се обиграят,защото тогава почват важните мачове! Искам да кажа и едно голямо ЕВАЛА на Дембеле които пак вкара гол и то на Вердер *wink*

mincho97
19.07.2011 21:35

В последните минути са вкарали Левски.

westside
20.07.2011 13:25

За това става дума, мачкат някой в контролите резервите на отбори, които ги е страх да си пуснат титулярите, да не вземат да ги осакатят, и после правят изказвания от типа, че щели шампиони да стават ! Просто е смешно ! Само Левски и следващата седмица всички, които обичаме отбора си - на стадиона !!!*beer**thumb_up*

Chelsea_FanBlue
20.07.2011 00:22

Целта на контролите е да се побеждават съперниците, с колкото се може повече голове! Без да ти пука какво ще става в ЕВРОтурнрите или родното п-во! Разбира се, че пиша това със сарказъм *smile* След 4 седмици ще си пишем отново с "червените" фенове. Само ЛЕВСКИ *tongue**thumb_up*

westside
19.07.2011 21:51

ако за теб последните минути са 68' - Райков добре, но гледай си най-слабият шампион в историята на Висшата лига и не коментирай неподготвен !!! Левски са си ок... в контролите трябва да се обиграва отбора,а не да се бие на всяка цена!!! Важни са официалните мачове и лично аз смятам,че там ще покажат какво могат момчетата !!! Хайде и със здраве !!!