Койл и Дейвис хвалят "летящия" Петров

09:58
Крилото на Болтън Мартин Петров получи страхотни похвали за играта си при успеха над Орландо с 3:1 лично от мениджъра си Оуен Койл и колегата си в атака Кевин Дейвис.

Българинът заби гол и добави асистенция в контролата с американския тим. Петров, каращ втория си сезон в Болтън, първо асистира на Дейвис за гола му с глава в 14-та минута, а след това се разписа сам в 39-та минута след удар от около 15 мача.

"Виждате защо съм толкова доволен", сподели радостният Койл. "Мартин показа страхотно хладнокръвие и вкара хубаво гол", добави наставникът на Уондърърс. Хвалбите на Дейвис за българина, който вкара едва три гола през миналия сезон, бяха още по-големи.

"Мартин просто летеше. Той изглежда наистина много опасен за противника", сподели английският национал.