Чарли Адам откри головата си сметка при разгром на Ливърпул

16:37
Халфът Чарли Адам вкара първия си гол за Ливърпул при успеха с 6:3 над сборен отбор на Малайзия днес.

След 4:3 над Гуандонг преди няколко дни, сега "червените" отново предложиха шоу за зрителите в Куала Лумпур, както и още повече голове. Адам даде добър пас на Анди Керъл в 25-та минута, а последният бе фаулиран за дузпа. Точно от бялата точка Адам откри резултата, макар да му се наложи да пребива дузпата. Мохамад Рахим изравни с красив гол от фаул пет минути преди почивката. Ливърпул направи цели 11 промени за второто полувреме и в 68-та минута Нгог даде преднина на Ливърпул. Французинът добави още един гол малко след това, а пасът за него даде Алберто Акуилани.

Макси Родригес оформи 4:1 в 76-та минута, преди Мохамад Сали да вкара два гола за две минути и да върне интригата. Макси обаче заби втори гол в последната минута, а Дирк Кайт добави шестото попадение за Ливърпул в продължението.

StoyanovKST
17.07.2011 00:52

Браво Адам, пожелавам му успех в Ливерпул. И така като гледам следващият сезон, отново ще се докаже, коя лига е най-добра в света!!!*beer*

gerrardksp
17.07.2011 00:14

Вратар: Рейна,
Защитници: Джейми Карагър, Даниел Агер, Глен Джонсън, Мартин Шкъртел
Халфове: Стивън Джерард, Чарли Адам , Хендерсън, Даунинг
Нападатели: Луиз Суарез, Анди Керъл
Да не говорим какви резерви имаме.. дори някои от тях не заслужават да са резерви: Дирк Каут, Джон Фланаган, Кели, Родригес, Аурелио, Акуилани, Нгог..

muhahunter
17.07.2011 00:06

И Далглиш го каза ,че трансферите продължават и ще привлекът още 4,5 играчи до края на месеца

muhahunter
17.07.2011 00:05

той казва ,че е последният защото дргуите 3 са готови*devil**devil*,ама като не може да схваните смисъла се дразня,как ще е последният нали Ливърпул им трябва ляв бек,да няма да седят със Аурелио,който се контузва всики месец !!!

ChelseaBoy7_9
17.07.2011 14:35

Ти да беше и прочел по-добре... Там си пишеше - "клюка/слух" *wink* gerrardksp - Каква злоба?! Просто ви се "радвам" какъв гранд сте *wink* Да, вие всяка година барабар с Арсенал сте претенденти и такива си оставате... И какво ми изброяваш отбора ви? От тези тези които са някакви играчи са - Рейна, Джерард (срамно е човека да си прекара живота в отбора и да не може да спечели лигата), Суарез , Каут, Мейрелеш *smile* dumbo_s - за теб също се отнася това което е за muhahunter *wink*

dumbo_s
16.07.2011 22:29

Абе хора стига бе ... как можете да определяте хората от една контрола ... Керъл нищо не играл друг път ... явно си гледал друг мач ... първото полувреме играхме с Керъл, Джо Кол и Мейрелеш като последните двама играха като крила и се видя, че това изобщо не са техните места ... та Керъл какво да прави сам с тея жълтурковци ... гардира топката, подава я в страни или общо всичко взето което трябва да върши един таран ...Спиъринг много,много браг в действията, а Коуди си игра като типично ДМ *wink* ... Второто имаше крила Макси и Каут ... Акуилани имаше свободата на АМС и от там дойдоха головете ... наистина качествено второ полувреме, но Н'гог какво направи толкова миналата година, че чак да не го пускаме ? ... вкарал ми два гола в контрола ... да ги беше вкарал на отбори като Стоук Сити, Блякбул, Уест Бром, Уигън ...

squawk
16.07.2011 22:09

Браво на Адам. Да продължава в същия дух. *tongue*

gerrard9000
16.07.2011 17:57

аз гледах целия мач и най-добро впечатление ми направи акуилани.влезе второто полувреме и всичко опасно направи той.чарли адам беше най-добрия през първото.андикеръл нищо не направи.нгог влезе второто и набучи 2.тъп, куц кон е керъл

ceco26
16.07.2011 21:57

Стига сте го хулили Керъл бе! Пуу. Беше контузен, сега пък изигра само 2 мача...има време. А за головете...лоша работа, но дано Рейна и защитата са бетон в лигата, че тогаз е важно.

CSKA_champions
16.07.2011 18:21

ТОЧНО! *lol*

TpeBu4k0
16.07.2011 17:36

Добре! Вкарваме много голове, но и допускаме много! 6 гола за 2 мача! Това е просто абсурд ! Трябва да се направи нещо. Току-що видях, че почти сме привлекли Али Сисоко от Лион - ляв бек - здрав, млад - всичко, от което се нуждаем. Няма да е излишен и един централен защитник за резерва *smile*

dumbo_s
17.07.2011 01:42

Глупости ... последният на атакуващи футболисти ... сега ще се борят за Скот Дан и Али Сисоко ... и двамата са фенове на Ливърпул да видим какво ще стане ... и не говоря глупости, а гледам реално на нещата *wink*

gerrardksp
17.07.2011 00:09

Усещам много злоба към Ливърпул.. Разбираемо е .. В предвид каква революция става на Анфийлд с Кени Далглиш и какъв отбор се изгражда, и мен щеше да ме е страх .. Каквото и да си говорим, догодина Ливърпул е най-малко в четворката, а защо не и претендент за титлата ?!

17.07.2011 00:03

Е така информативно - Комоли казва че последният трансфер който Ливърпул ще направи е този на Даунинг *smile*

muhahunter
16.07.2011 23:20

16.07.2011 23:17

Къде го видя това със Сисоко? dumbo_s - говори на български, не играеш фифа...

miro_slavcho
16.07.2011 17:29

Аре дано Крал Кени да ги вдигне на крака ,че не е присъщо за Ливърпул да не играе в Шампионска Лига. За сега отбора много ме радва